collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor usamljenaNIS - Niš (1966)

čegevara

E DOBRA TI TA DISKRECIJA... MENI ODGOVARA... TU SAM BLIZU..HEHEHE POZZZ

lovac76

ako zelis diskreciju tu sam i ja sam usamljen

sebi67

pozzz...za usamljenu!!!! ;)

usamljenaNIS

sebi67  poydrav i za tebe  ;)

japac

Pozdrav, ja sam Ivan, imam 28 godina i ako Vam ne smeta sto sam mladji, javite se da se druzimo.... inace sam u ozbiljnoj vezi vec duze vreme, pa mi malo treba promena i iz tog razloga je i meni diskrecija najbitnija

Pozdrav za damu, citajuci tvoj profil i odgovore koje si pisala, moja je  zakljucak da si vrlo osecajna i razumna zena koja voli da uziva a takodje pruza i daje sve od sebe da bi zadovoljila,  ti si osoba kojoj treba prijatelj, drug i ljubavnik  sve to zajedno da cini jednu osobu, tu se slazem sa tobom jer nije sve u sex, treba pre toga biti neko razumevanje i shvatanje medju dvoje koje imaju nesto zajednicko, ne da ih vezuje samo sex, jer je to nesto vrlo povrsno, nazvao bih te ali nisam u mogucnosti kada pogledas moj profil shvatices, ali ako mislis da sam osoba priblizna tvojih potreba ti mi se javi na majl koji vidis, nisam stavio sliku na profil jer sam ozenjen i potrebna mi je diskrecija zbog identiteta da nebi doveo sebe u nezgodnu situaciju,cekam na tebe..........pozdrav Zeljko

sebi67

pozivam te na diskretnu kaficu,a ti izaberi gde i kada....

Mocuba

ozenjen 74godiste normalan za ok susrete crn 180 74 dosta je ako si za napisi pa se cujemo ;)

rokercina

sajberkurajber82 potrazi me

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price