collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor studentkinja u BGD - Beograd (1987)

CrniTom

Cao mala :)
ako trazis sex, taj sam, nemoj samo da se vezes ;)

Bosnian Boy

milos bg

cao stvarno extra izgledas voleo bi da se malo bolje
upoznamo ko zna mozda se i desi nesto, sta mislis?

bopla

interesantno, kako doci do tebe?

Da li znas da 98% zena masturbira pod tusem?
2% peva!

studentkinja u BGD

CrniTom hahahaha "Bosnian boy"...svaka cast

caos milos bg,sto da ne,mozda se i desi nesto,ko zna

bopla hajde budi kreativan,pa sam smisli nacin kako da dodjes do mene

sta ti mislis, Zile, sta ja radim pod tusem?

leptir

jesi bas iz bgd.odgovara li moj profil.pa da se upoznamo.

pindra

ako hoces pravog jebaca neces nikada da nadjes evo kako ja sam decko koji ide redom upoznavanje poljubac krenem lepo po tvoje tople sise pa polako medju tvoje noge milujem te krenem da pomerim dlacice otvorim vaginu i nezno mojim jezikom ti lizem picku obradjujem jezikom lizem pa guram mojim jezikom u picku kao da moj jezik jebe picku ti polako vadis moj kurac lagano pusis navlazis moj kurac pa polako te karam jebem u tvoju picku ti uzivas pa guram sa prdtom u dupe navlazim te prosirujem ti rdsno dupe i krecem jebati u tvoje dupe ti uzivas svrsavas mogu izdrzati svako jebanje po sat vremena pa drugu poozu sat cremena sledi pauza pola sata uz kaficu i pivce p nastavljmo dalje sta kazes dali hoces takvog jebaca  caooo

Da li znas koju pesmu peva onih 2% zena?


markos1992

caos.....hmmm kakvi li su ti prohtevi: :)

Zdravo, kako ovo funkcioniše, mlad sam i neuk, ali radoznao...ti si super riba, pa bih te pitao da izađemo, ali nisam siguran da li je ovo sajt gde se ljudi istih interesovanja, nalaze i druže, pa se eventualno seksaju ili se ovde kešira za seks...Ti mi reci da znam odmah šta da očekujem... :) ;D 8)

ej, cao super si, cuj trazim neku lepoticu za druzenje, pa ako si zaintresovana za malo ,,zezanja,, sa mladjim,lepim , extra gradjenim i naravno obdarenim momkom, samo mi odgovori i javicu ti se.

markuss

Eh mackice,kada bi ti jos znala sta zelis,ili mi mozda sapnula,ja bih..... :)

marijanobre

cao studentkinjo,pa neznam sta mislis pod tim exstra frajer?ali dobro ja cu ti reci kako izgleda,m,pa TI sama odluci!173,73,kg,30,god,nisam nesto nabildovan,ali sam gradjen kao fudbaler,sportski tip,20.cm.jako izdrzljiv,videces sliku moju,pa odluci!voleo bih da razmenimo iskustva u sexu ida se provedemo kao nikada do sada,ako se odlucis za mene normalno pozvacu te da se dogovorimo oko detalja!cekam na tvoj odgovor!marijan

marijanobre

malena pa ja cekam na tvoj odgovor a ti nista znaci nesvidjam ti se ok,cao

johnymalony84

hey there! :)

I was wondering maybe you'd like to meet with polish guy staying in Belgrade? I'm here until sunday and can meet any evening! We can go for a beer and chat or just rent some nice room in the center - drink, smoke and listen to some crazy 70's stuff :-) about me: 1984, 182cm, dark blonde, kind of a nice guy! If you're in for a meeting, just let me know here or with private message! I wrote you my e-mail and phone number before, but I think it's the policy not to give such! Cheers :) Chris

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price