collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor duboki dekolte - Vrnjačka Banja (1980)

duboki dekolte

Didi85 ni ja kao zenane volim kada vidim devojku koja ne vodi racuna o svom izgledu, a kamoli vi muskarci :)

nolekv hvala ti komsija :)

nixam a ipak si me se ponovo setio? :)

Didi85

Jao da znas ti kakvieva sve slucaji ima ,ti bi se za glavu uhvatila :D Ja ne mogu da shvati kad cura ne void racuna o sebi .Ka je zapustena ,neokupana...itd da ti ne nabrajam vise  ;DALi ti si plavac za pohvalu ;)

duboki dekolte

Znam, ali mogu tek zamisliti kakvih ima sto ne znam! Nije valjda da si i ti naleteo na neku takvu? :)

Didi85

haha... nisam jos uvek hvala bogu:) Ali sam cuo od drugarice i sestre kakvih sve slucajeva ima.Glava me zaboli kad tako cujem sta sve ima  :o Ja to prvo dobro onjusim i skeniram pa posle mozemo da pricamo  ;D

Didi85

ovo je neverovatno poslao sma ti poruku pre 3,4 dana i jos je nisu odobrili .HAOS!

duboki dekolte

Pa ti mu to dodjes kao neko njuskalo? :D

Didi85

haha... pa jbg moras covece ;DU danasnje vreme ima svasta i covek mora da vodi racuna o sebi  ;)A ti vidim bas si mi oglancana cela mi sijas  ;)

Didi85

Ne mogu da verujem da ovo kasni 5 dana!!!!!!!

duboki dekolte

Ja sam od onih koje mozda i previse brinu o svom izgledu, pa cak nekad i ludim zbog toga! :)

Didi85

Moram ti priznati da i ti lepo izgledas jer vodis bas racunao sebi,mora tako jer zena mora biti zena.A ne da zapusti sebe i da beze ljudi od nje :DNego kako mi ti provodis ove hladne dane? ;)

duboki dekolte

U sustini nista posebno. Ili sam kod kuce ili negde zujim napolju. Sta mi ti radis? :)

Didi85

samo ti tako nastavi ;) Ja sam u glavnom kuci ,jer me ovo hladno vreme po malo nervira  :o Prosetam malo da se opustim i popijem negde kafu i tako... A jel mi ides malo u nocni zivot  :D

duboki dekolte

Jako slabo. Eventaualno ako je bas dobro drustvo, ali stavrno retko. A ti?

Didi85

pa sad ne jer me i mrzi hladno je.ALi nekad me uhvati period gde se izlazi non stop.Svaki vikend ili preko nedelje uvek me ima negde  :D Svidja mi se ona slicica gde si na nekoj plazi  ;)

duboki dekolte


GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price