collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor neodoljiva seka - Lazarevac (1971)

Nenad229

CaCaooo ,volis mladje......? Ja sam iz lazarevca......Mogli smo da se vidimo.....?

Acaroo26

seko kad se vidimo, memogu da zovem ja sam vip-mreza ! sexy si , lizacu ti picu dugo...

gif77tattoo

:) ma ne posao, to mi je vise hobi.... ali za sex sam uvek raspolozen. a ako ti padne na pamet nekad da uradis neki tattoo, ne nekom skrivenom mestu lakse ces se opustiti samnom ako cemo biti intimni prijatelji.... KISSSS

neodoljiva seka

Nenad229 Nadam se da nisi previse mladji?

Acaroo26 a zeleo bi da mi polises picu? :D

gif77tattoo a sto mislis da bih se tada bolje opustila? ni sa ginekologom nisam u sexualnim odnosima, pa kad trebam da idem na pregled opustena sam... :)

gif77tattoo

Pa onda da se sexamo, a za tattoo cemo se vec dogovoriti... bilo bi bolje da ti prvo istrazim telo nebi li nasao neko zgodno mesto za tattoo... sta kazes za sex, a posle cemo se dogovoriti za ostalo...

neodoljiva seka

Znaci prvo trebas da napipas mesto gde bi najcolje bilo da se stavi tattoo? :)

gif77tattoo

:) pa Seko ako si pipanje samo kazi, ja sam spreman da te sto bolje opipam, a i komsije smo u istom gradu....jesi li bas u Lazarevcu, i kako bi mogli da se nadjemo.

neodoljiva seka

Pa ne, nisam znala na koji nacin trazis idealno mesto za tattoo? Ali ako se mora tako-mora se :D

gif77tattoo

 ;D mnogo smo blizu da bi tracili vreme preko ovih poruka, daj da se nadjemo i da uzmemo sobu u "VIS"u, pa nek puca vatromet.......

neodoljiva seka

ja ovo ne smatram tracenjem vremena...

Nenad229

Naravno da nisam,22 god......Hoces da se vidimo.....Posalji mi br.....:D

neodoljiva seka

:) znas i sam da ti ne mogu poslati broj jer je zabranjeno! :)

gif77tattoo

ima li te na FaceBook-u ??? kako da te nadjem?? ....ako zelis uopste da te nadjem  ???

neodoljiva seka

Ima me, ali necu to da ostavljam ovde, jer imam samo jedan profil, a ne kao sto masa ima jos par al laznih. :)

Nenad229

Pa kako da te kontaktiram....? Kako da se nadjemo.....?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price