collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor nestasna dusa - Sombor (1962)

draganso1962

 pozdravljam te generacijo.ko kaze da je nase vreme proslo mnogo gresi,zar ne?ja sam iz sombora i drago mi je sto sam te nasao.jedini problem je sto sam na 061 mrezi pa ne znam kako to da resimo(naravno ako si uopste zainteresovana da me upoznas)?pozz!!! 8)

nestasna dusa

DekiSU ti sam biras sta ces i kako ces da radis. moje je samo da se prilagodim! :)

skorpija68 zelis da idemo na kafu?

draganso1962 mi smo sada u najboljim godinama! :)

skorpija68

da,dali i ti hoces? ajde da se nadjemo za vikend

draganso1962

to i ja kazem.jel imas mozda skype na kompu pa da popricamo,a i vidimo su u isto vreme(adresa na skaype mi je ***Zabranjeno je postovanje emailova i brojeva telefona...),ili da se negde vidimo uzivo i posteno upoznamo.diskrecija zagarantovana 1000%!

nestasna dusa

skorpija68 cekaj malo, ti si se bas zaleteo... :)

draganso1962 kanda cemo definitivno ostati ovde... :)

draganso1962

PA DOBRO,STA DA SE RADI.TAKVE SU KARTE PODELJENE.AKO SE PREDOMISLIS JAVI SE PA MOZEMO ZA POCETAK NA KAFICU NEGDE,DA SE ISPRICAMO KOLJUDI,DISKRETNO,A NE OVAKO DA SVAKO MOZE DA PROCITA STA PRICAMO JEDNO DRUGOM.ZA SADA TOLIKO.ZELIM TI LAKU I LEPU NOC I SANJAJ NESTO LEPO!

nestasna dusa

Apsolutno nemam nikakav problem ni da se ovde kuckam jer nista ne sakrivam, a na kraju krajeva zivim svoj zivot i ne zavisim niotkoga ko bi eventualno mogao da cita nase poruke :)

skorpija68

nisam se zaleteo,nego sto gubiti vreme!ako to zelis kazi,ako ne da te vise nedosadjujem.

draganso1962

u redu je.kako god tebi odgovara.ja sam otvoren za sve opcije. 8)!

nestasna dusa

skorpija68 da ali ne treba nista u zivotu raditi na brzinu :)

draganso1962 drago mi je da to cujem! :)


skorpija68

normalno da netreba.ali dosta kuckamo,pa vreme je da se vise i upoznamo...dali sam u pravu?

nestasna dusa

delimicno! :)

skorpija68

cini mi se da nece nista biti od naseg vidjenja! samo da znas,nista nemislim lose sa time.

nestasna dusa

Ok, mada sam ja uvek u zivotu optimista! :)

skorpija68

optimista sam i ja,ali neznam sto odugvlaciti!

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price