collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor dupla - Niš (1984)

Mister Long

Odg: dupla - Niš (1984)
« Odgovor #90 »
cao dupla, za konkretno si vadjanje kao i ja. Ja bi sa tobom probao, a ti samnom ???

dupla

Odg: dupla - Niš (1984)
« Odgovor #91 »
djbuca a to je pretpostavljam prevod na bosanski jezik? :)

supermaki :)

supermaki

Odg: dupla - Niš (1984)
« Odgovor #92 »
dali taj smajlic znaci da mi je oprosteno ,hehehe ja ne znam koji potez sada da povucem ...da li da te nazovem, ili da se malo upoznamo preko ovog sajta ,jeste da je ovde sve javno ali meni to ne smeta...kad bi bar ovde postojale privatne poruke pa da pocnem da opisujem malo sebe ...ovako je bas bljak ..nego nema veze za pocetak da znas iz Leskovca sam cesto dolazim za Nis ,najcesce zbog poslovnih obavezica...voleo bih prvenstveno da se upoznamo i druzimo iz razloga jer su mi tvoje slobodnije slike jako privukle paznju i mogu ti reci da mi izgledas neopisivo nezno ali izgled moze i da prevari  ;D nikad nebih rekao kad bi te sreo negde u gradu da si tako slobodna i devojka sirokih shvatanja i pogleda kada je sex u pitanju pre bih rekao da si nevinasce i cura koja nema velikog iskustva ...ali kao sto rekoh izgled zna da prevari ...nedavno sam negde procitao da devojke koje vole da nose crno intimno rublje da su zive vatre i djavolice u krevetu e sad dali su ti mudraci u pravu ili ne ostaje da se proveri hehehe i tako ja napisah ceo roman ovde ako mi administrator dopusti ovu poruku alal mu vera ...pisi mi nesto o sebi ako mozes ovako javno ne otkrivaj mi sve... neka ponesto ostane i slatka tajna ..ljubim te odmah nema tu sta hehehe pa se nadam da cemo imati prilike da se pogledamo i u oci  ;)

dupla

Odg: dupla - Niš (1984)
« Odgovor #93 »
Sto se mene tice, apsolutno mi je sve jedno kako cemo nastaviti komunikaciju. Vidis da slike nekada znaju da daju i pogresnu informaciju, zato i treba da nastavimo sa pricom pa cemo tako vise zaznati informacija medjusobno. :)

supermaki

Odg: dupla - Niš (1984)
« Odgovor #94 »
ok da se upoznamo ...slike su na svom mestu ...ova prva koja ti je i na profilu daje takav utisak nevinasca ,dok ove druge vec otkrivaju tvoju pravu stranu ..volim devojke koje su prirodno lepe bas kao ti ,koje garderobom i sminkom ne pokusavaju da prikriju svoje nedostatke ..ti si prirodno lepa i nezna i samo tako nastavi da cuvas tu lepotu...da te pitam ako nije tajna ...jesi li slobodna ,dali si u nekoj vezi ,kombinaciji sa nekim ...vidim da trazis pravog muskarca ali ne verujem da sedis skrstenih ruku :D

dupla

Odg: dupla - Niš (1984)
« Odgovor #95 »
Drago mi je da ti se svidjaju slike. Trenutno sam slobodna, zato i jesam ovde. :)

Odg: dupla - Niš (1984)
« Odgovor #96 »
dupla a el ti malo ne poprckujes
nego ako si za pravu akciju sa iskusnijim likom uz diskreciju kazi

dupla

Odg: dupla - Niš (1984)
« Odgovor #97 »
Uvek za pravu akciju ako imam sa kim! :)

crazy_boy12

Odg: dupla - Niš (1984)
« Odgovor #98 »
cao mache :)

Odg: dupla - Niš (1984)
« Odgovor #99 »
u to ne sumnjaj, imas s kim i te kako, uostalom mi ozenjeni stalno vezbamo sex, u fowmi smo....
nego kazi mi ako zelis da se upoznamo, da izadjemo negde ali van nisa ili sl.

Odg: dupla - Niš (1984)
« Odgovor #100 »
zdravo kako ovo radi

dupla

Odg: dupla - Niš (1984)
« Odgovor #101 »
Znas kako, rano mi je da donosim sad vec tako neke odluke, ali s druge strane kad se vec budemo bolje upoznali videcemo... Ok?

Odg: dupla - Niš (1984)
« Odgovor #102 »
ok, a inace iz kog dela nisa si , ja sam s twosawine

zilavi19

Odg: dupla - Niš (1984)
« Odgovor #103 »
bravo za telo ;) odusevim se kada vidim tako zgodnu devojku,zene danas postaju svakakve i svashta jedu XD odusevila si me !

dupla

Odg: dupla - Niš (1984)
« Odgovor #104 »
Hvala ti puno na komplimentu! :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price