collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor PepeljugaBG - Beograd (1968)

PepeljugaBG

dobar dan baltazare! :)

gradimir

 MOZDA TI SE UZALUD NADAM MOZDA CU SA TOBOM POLAKO DA PADAM MOZDA TE TOLIKO ZELIM DA SAM SPREMAN SA DRUGIMA DA TE DELIM PA TI VIDI

tigar2

bajke su uvek lepe, ali ti si najlepsa bajka koju sam video, jako si lepa, budi moja princeza. cipelice su kod mene

PepeljugaBG

jao kako ova poruka zvuci predivno! :)

tigar2

predivna si, a nadam se i da si tako nezna kao sto izgledas na slici,
prelepo si ime izabrala jer tvoja lepota odgovara bajkama
mozda bi telefonom lepse pricali sta mislis?

PepeljugaBG

verovatno bismo se bolje ispricali ali meni sve nekako glupo da bilo kome kayem da me yove jer nekako mi je romanticnije kad se kuckamo, a i minuti nisu bas najpovoljniji...

tigar2

zar cemo dozvoliti da nam minuti uniste srecu, ne postoji cena tvoga glasa u mom srcu, voleo bih da cujem glas da sam siguran da postojis, da nisi bajka,
mozda prihvatis da mi das licni broj pa bi minuti bili povoljniji, mozda ce se tebi svideti moj glas,
mozda postanes moja stvarnost,
mozda me pozelis
mozda.....

PepeljugaBG

mozda... :) i ja se nadam... :)

tigar2

lepota tvoga tela, tvojih predivnih oblina ostaje u mojoj glavi uvek kada pogledam tvoju fotografiju, toplina tvog pogleda ostaje u srcu, vrelina tvojih usana se pretvara u zelju da je osetim na svom telu,
zelim te lepoto
ljubim te

PepeljugaBG

mozda bih i ja mogla da kazem lepe reci za tebe, ali prosto nemam tvoju fotografiju... :(

tigar2

zdravo ,
nema potrebe dovoljno je da smo lagano krenuli u osvajanje, da se ti meni uvek obratis kada ti posaljem poruku, ove nedelje sam prepun obaveza, ali ja sam odlucio da ti se sledece nedelje javim da popricamo, razmisljaj o tome da mozemo kontaktirati i na drugim adresama, ovde si jedina osoba koju kontaktiram i drago mi je da si me prihvatila, o sebi ti ne mogu ovde nista reci, a telefonom imam puno toga da ti kazem,
razmisli da se cujemo telefonom,
ljubim ti medene okice

PepeljugaBG

vidis, tacno si znao da odaberes pravu osobu. :) ti se u svakom slucaju javi kada budes imao vremena, a do tada se slobodno mozemo dopisivati i ovde :)

tigar2

poljubac za najlepsoj dami,
nadam se i radujem nasem skorom upoznavanju

PepeljugaBG

Evo i ja ti uzvracam poljubac! :-*

tigar2

zdravo seceru,
ako si mislila da sam te zaboravio nisam, bila si mi u mislima stalno, hajde da se pomerimo korak dalje, mozda je vreme da saznamo nesto vise o nama,
ne zelim da ubrzavam ali te zelim vise nego ikoga
ljubim ti okice

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price