collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor trazilica - Valjevo (1964)

OK, sta te interesuje?  :-\ Ili reci nesto vise o sebi! ;D

trazilica

sta radis u zivotu? :) sem sto si ovde na sajtu... :P

Recimo da sam veciti student!  :P Salim se, studiram, ali sam napravio pauzu, zatim sam se zaposlio... Prilicno standardna prica! A u slobodno vreme se dopisujem sa jednom Trazilicom!  :) Cime se ti bavis? Postoji li neki bolji nacin za dopisivanje, ovo je malo sporo?!

dragan35

gde i kada mozemo da se nadjemo

trazilica

mlp85 pa sto takvo misljenje imas o sebi da si "veciti student"? :) ako zelis da zavrsis fax ti ces da i zavrsiti, ali je bitno da radis nesto u zivotu. a to za to dopisivanje sa tom trzalicom-to mi je narocito draqgo! :D

dragan35 pozdrav

Salio sam se za "vecitog studenta", planiram da zavrsim fax do kraja godine, ne volim da ostavljam stvari ne dovrsene! Bilo bi lepo da i ti kazes nesto o sebi, zar ne?  :)

trazilica

naravno i trebas. mlad si! ja sam ti jedna prosecna zena koja radi. u sustini nemam nesto puno da kazem o sebi sem da ne gledam ljude kroz novac i pokusavam da u njima nadjem prave ljudske vrednosti. inace ne znam da li si video ali sam razvedena

Video sam!  :) Da li ti predstavlja problem to sto sam "mlad", ili je to plus? :)

trazilica

niti mi smeta, niti je plus, jer ljude iskljucivo gledam po svojim kvalitetima, ma koliko da imaju godina! :)

Da li si za sada uspela da pronadjes neki moj kvalitet u ovim porukama?  :D Kakav utisak imas o meni? ::)

trazilica

pa da te do sada smatram kao nekoga ko nemam kvaliteta, ne bih se sigurno dopisivla sa tobom! :)

Mislim da bi stvarno trebali da uradimo nesto po pitanju naseg susreta, slatka mala trazilice!  :) Makar da procaskamo i upoznamo se!

trazilica

a sto? ovako ti vise nije interesantno? :(

pa, malo se gubi draz, suvise dugo treba da razmenimo odgovore!  :(

trazilica

sto mislis suvise dugo nam treba? pa vidis da ide redovno.

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price