collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor zvrchkica - Senta (1986)

DekiSU

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #30 »
u smislu lepote...lepa si delujes mi posebno i imam zelju da te bolje upoznam,a posto ja retko kad gresim tako mislim i sada da negresim jer verujem da si i u drugim stvarima posebna...nadam se da ces prihvatiti da se vidimo?

zvrchkica

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #31 »
Naradvno da hocu, ali morala bih te prvo malo upoznati...

xmen

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #32 »
voleo bih da ti pruzim paznju,priblizim ljubav,pokazem romantiku i neznost...budi moja ljubavnica ?!!!

zvrchkica

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #33 »
A mogu li da vidim cija? :)

xmen

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #34 »
moja malenkost....inace fin,kulturan,emotivan i ozbiljan . bavim se privatnim poslom vise od 10 god. , prosao pola sveta ,cenim i postujem svakog ,posebno zene i trazim nista vise nego paznju , ljubav i postovanje.
Nezgodno je ovde pisati jer si ogranicen sa porukama a i ostali nemoraju da znaju nasu konverzaciju!!

zvrchkica

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #35 »
Vidim ja da si ti neko ko voli da uziva :) Meni iskreno, barem za pocetak, ne smeta ni sto se ovde kuckamo jer nemam sta da krijem. Ja svakako vodim svoj zivot! :)

xmen

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #36 »
ma ok je to,nego smo ograniceni na jednu poruku dnevno pa bih nase upoznavanje trajalo jako dugo.Ipak bih voleo vise da se kuckamo,imao bih svasta jos da ti kazem a da te pitam!!

xmen

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #37 »
ako vec trebam da postrosim i tu jednu poruku onda nek bude na to da ti pozelim dobro jutro i uspesan dan !!!! ;)

zvrchkica

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #38 »
E pa hvala ti na tako lepoj poruci. Samo da znas da odmah mami osmeh na lice... :)

Ivan_BG

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #39 »
mmm kakav slatkis! ;) :*

fani bani

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #40 »
Zvrčkice uopšte nisi lijepa, oči ti nisu nasmješene a pogled bistar, kosa ti nije prava već kriva i uopšte nemam želju da dođem čak u Sentu da se igramo; ne bih te držao za ruku i ćutao kraj rijeke sa tobom, ne bih ti svirao, ne bih činio sve da ti se oči stalno smiju i da se sretna budiš pored mene... samo bih stajao na uglu i zviždukao, i pravio se da ne varničim :-)

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #41 »
mmmm voleo bih da te upoznam,super izgledas ;)

zvrchkica

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #42 »
Ivan_BG je li ti to imas nameru da me pojedes? :)

fani bani svaka cast! Bojim se sta god da napisem da ce izgledati glupo, spram onog sto si ti napisao! :)

xxxyyy hvala ti!

Ivan_BG

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #43 »
aha :) u svakom smislu ;)

zvrchkica

Odg: zvrchkica - Senta (1986)
« Odgovor #44 »
A koji je to "svaki smisao"? :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price