collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor vodi me sa sobom - Banovci (1969)

stankela

Veliki pozdrav iz NS-a,vidim voliš da pecaš kao i ja...možda bi jedno i mogli u ribarenje...hahaha

revox

 :) Ne razumem zašto mora da postoji toliko čekanje čak i tamo gde to nije neophodno. Zašto ćutanje. Hiljadu zašto. Ako možemo da se dopisujemo, da budemo na chat-u, čuli smo se telefonom, razmišljali da batalimo ovo ovde, pa opet sve iz početka.

ili ja previše hoću, možda previše pričam? Ja znam šta osećam, šta govorim, mislim i činim.

Ništa zlo, niti zlonamerno. Sad već previše brbljam!

 :-*  :-*  :-*

vodi me sa sobom

stankela A gde ides na pecanje? :)

revoxA hoces da kazes da ja ne znam ili sta?

revox

 :) Joj, pa kad ovako ide sa zadrškom, a mi se pre toga onoliko dopisivali, ovaj sajt i dopisivanje na njemu gubi smisao. Sve i svašta sam ti rekao u chat-u, biće još toga.

Mišiću, da li treba još nešto ovde?

 :-*

vodi me sa sobom

Kako to mislis da li jos nesto treba ovde? :)

revox

Ne znam šta da ti kažem, osim onoga što sam ti već napisao u mailu!
Čist nespokoj, obavijen velom ćutanja! A zašto, to već ne znam.

Ti valjda znaš! Nemoj me pogrešno razumeti, ali ja ne umem da raspetljam to nešto u svojoj glavi!

Nisam se ništa promenio, to ti je valjda jasno.

da se ponovim još jednom:  :-*

vodi me sa sobom

Pa prosto ne znam sta bi ti na sve to odgovorila...

miloscakic

Da li si za neki kontakt? zivotno iskustvo te krasi ,pa da li si spremna da tvoje iskustvo podelis samnom ? pisi mi na profilu pusaa

schwaba 32

pozz iz nove pazove,ako si za neko upoznavanje javi se.....lepo izgledas!!!

cao lepotice jesi za vidjanje :)

fery01

Dobar dan!
Privuklo mi je pažnjo tvoje kukanje pošto tako mlada i razvedena možda je dobro što se dogodilo to jer u braku bi ti možda bilo i lošije zato je puno bolje da si sama i lakše živiš.U današnje vreme je tako da ljudi neznajo više živeti jedan sa drugim i neznajo opraštati jer misle da su uvek oni u pravu. Ja sam sasvin drugog mišlenja zato sam se i obratio da ti napišem svoje gledanje. Nemoj nikad reči da ti je samoj slabije mislim da je i mnogo bolje nego podnositi svakodnevne svadže in viku zato draga moja glavo gore i uživaj. Puno lepih pozdrava Franc

vodi me sa sobom

fery01 na nekin nacin u pravu si.slazem se.

stankela

uglavnom po jezerima,šaranđžija.....ti? ;)

fery01

Još jednom dobar dan!
Sve što sam zadji puta napisao je tačno i mnogo toga sam doživio. Još sam htio naglasiti da se kloniš" lakih" ljudi jer vidim svašta napisano i nebih želio da opet nastradaš jer ima svakojakih ljudi na ovome svetu. Ja dolazim iz sredine gde je to još izraženije jer mi smo malo više na karti i kod nas je sve to več stiglo a skoro dolazi i kod vas.Ne želim da opet sve što si doživela opet proživiš jer ima i biljih strani života pa te molim da se paziš svih tih loših situacija. Ako imaš i dete,neznam, onda je još slabije jer če neko pored tebe i tekako težko podnositi. Ja ču doči početkom godine u Beograd pa ko zaželiš razgovor bitču sretan ako se sretnemo. Lep pozdrav Franc

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price