collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor sobarica - Kragujevac (1987)

bolle011

mmmm,tako bih ti slatko grickao bradavicu   :)

tecumseh

kako bi te karao

BaneKG

Zdravo, ja sam ozenjen, nisam od kakko sam u braku bio sa drugom zenom, ali me u zadnje vreme muci zelja za jednom avanturom. Ti izgledas predivno, voleo bih da se vidimo i da ti ispunim sve sta god ti padne napamet. Ja toliko zelim jednu avanturu da bi mi bilo prelepo i samo da mi sednes na glavu sa tom tvojom lepom ribicom ili guzom. Pitas se da li ima muskaraca koji su spremni na sve. Ja sam spreman na sex kakav god pozelis. Sve najbolje, pozdrav

sobarica

tecumseh,kako bi to radio?
BaneKG,samo avanturu?

BaneKG

Ti si toliko lepa da bi svako mogao ceo zivot da provede pored tebe, ali sta ozenjen covek moze da pruzi drugoj zeni. Zato i ne bih zeleo da budem svaler, nekako mi je to mufljuski, ali me u zadnje vreme toliko progoni ta zelja da budem sa drugom zenom makar na kratko, a za uzvrat bi radio ono sto njoj odgovara. Da te ne zamaram.... da se nasalim i da ti ispricam sta kaze jedna moja koleginica...."sto vi muskarci, sve nesto,.. da te polijem medom, pa da te lizem...., a sto me ne pospe orasima pa da me tuca, tuca, tuca...". Neznam za koju si ti varijantu, ja volim prvo med, pa onda orahe...Pozdrav, sve najbolje.

ako si zainteresovana mogu te zaposliti da radiš kao sobarica, bio bi ti šef.

sobarica

BaneKG ja volim red slatkog,pa red ljutog,pa red kiselog pa onda opet red slatkog i tako...
mirnik pa da mi sefujes,nece moci!

macakkv

ja sam iz kraljeva da se vidimo

ivo84

lepa si,primas li ga u guzu :P :P

sobarica

macakkv sta ako si iz kraljeva?
ivo84  jel ga ti primas?

BaneKG

 Lepi, da li bi mogli da se vidimo jednom, da te izljubim, ili sta god ti odgovara, sta god ti padne napamet. I necu vise da te gnjavim. Pozzzz

macakkv

pa mogo bi da skocim na brzaka da ne naskocim :)

ivo84

ne ja mogu samo da ti ga dam da ga ti primis izbor je tvoj

sobarica

BaneKG ne gnjavis me.
macakkv samo nemoj na brzaka   ;)
ivo84 a sta ako se malo zanesem...

ivo84

 8) mogli bi zajedno da se zanesemo,posto vidim da volis sve da probas :P :P

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price