collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor babyblue - Kosovska Mitrovica (1973)

revox

 :-* Vidim da opet ima zastoj!
Ma šta da se radi. Pade mi nešto da ti pošaljem jednu sličicu, pa eto.
Stigao sa koncerta, sve je bilo OK. Ma šta OK, bilo je neverovatno. Drugi način su me oduševili, kakav Come back u mladost, neverovatno! A zvuče savršeno, uigrano, ludilo. Jedino što sad imama samo 2,5 sati za spavanje, al nadoknadiću ja to. Neki put se i vredi žrtvovati, zar ne?

 :-*  :-*  :-*

babyblue

Naravno da bi moglo da bude lepo prijateljstvo, barem za pocetak :) I ja sam optimista po pitanju toga. :D

Jesi li se ti to dao da odradis sve obaveze dok ti ne pocnu slobodni dani? Neka, i treba biti vredan. A jos kad volis svoj posao onda ti nista nije problem.

Je li odmaras barem nedeljom? :) A vreujem da posle koncerta imas i te kako da odmaras. Znaci bilo ti je super. Bas mi je drago! Da znas da sam ja danas sebi dala malo vremena za odmor i ne bunim se. Mora se ponekad i malo odmoriti :)

Veliki pozdrav i poljubac, pa evo mene ponovo cim odgovoris :) :-*

P.S. Na ovoj fotografiji si bas nekako markantan, ali ujedno i odajes dozu ozbiljnosti i zrelosti :)

revox

 :-* Dobro jutro ti želim, vidim da si ustala! Malo kasnim, al posle toliko nespavanja, morao sam sebi da dam malo oduška! I oseám kako mi telo tra\i jo[, al luda glava je rekla ustaj. Jbg…  ;)

Oko prijateljstva, ne znam šta da ti kažem, u dubini duše svoje male, osećam, želim da bude ono što smo pričali. Al rekoh ti, ne guraj i pomajviše ne koči. Nešto mi govori da svakako nam je nešto reklo da treba da se nađemo, makar i ovde! Joj, kako to izlizano zvuči, al nekako od samog početka naše dopisivanje ide nekim svojim tokom. Lep tok, te reke, nekako krivudav, al lep je to pejzaž!  :D

Znaš, ja sam od onih koji veruju da se ništa ne dešava slučajno, pa prema tome i ovo. Ne mogu ništa da insistiram, samo da želim, al to sam ti već rekao kada smo razgovarali.
Da ne bi bilo previše providno (mada već svi koji čitaju ovo, znaju…) prekidam na tu temu.
OK?  :)

Da, koncert je bio… UFFFF… ne možeš da zamisliš! Koje emocije, koja sećanja…
S vremena na vreme, a zatim Drugi način… Veče za pamćenje!!!  :D

Lepo bi bilo da si bila tu, možda bi ja… Ma da ne pričam…

Ne znam kako smo došli u ovu fazu, priču, al svakako je lepa… Verovatno je trebala da se dogodi!

Da vidimo dokle će nas matica reke odneti!

Fotografija? Pa nastala je pre oko mesec dana, slučajno, znači to sam ja u svom domu. Možda bi mogao i još koječega da ti šaljem, al ne ovde, nego nekako malo privatnije, al to kad se odlučiš!
A kakav treba da izgledam u ovim godinama? Doduše izgled ne mora da buda adekvatan ponašanju i karakteru, al je verovatno tu negde, možda?

Sad već lupam, al me nosi muzika koju sam do sad stvarao, samom sebi, za sefte…

Ljubim te puno!!!!!!!!!!!!!!!  :-*  :-*  :-*  :-*  :-*

babyblue

Naravno da sam ustala. Nisam ja kao neki :D Dobro jutro i tebi :) Salim se, mislim da si i ti zasluzio da se malo naspavas i odmoris. Je li to od danas krece tvoj godisnji odmor?

Vidis koliko smo slicni da se i meni svidja i taj tok i taj pejzas, a i mi kao akteri svega toga. Malo mi je glupo da kaem "e supe bice nesto od svega ovod i vise od drugarstva" ne zato sto ne mislim tako, vec zato sto smo bas udaljeni, premda sam od onih osoba koje smatraju da ako nesto zelis, nema te sile koja te moze spreciti da to i uradis (kao u Antigoni :) ) .Ali ne zelim nikako ni da zvucim da sam neko ko potencira samo prijateljstvo. Nemoj me pogresno shvatiti. I Izvini ako sam tako delovala.

Ma meni je bitno da je nama lepo, tako da se uopste ni ne obazirem na to da li to neko cita ili ne. Jer i ako citi, sta ima lose u tome sto ce procitati razgovor u kome je sve protkano iskrenim emocijama?

Veruj mi da si mi se dopao na fotografiji i bas mi je drago sto si mi je poslao. Premda sve i da nisi tako simpatican (kao sto jesi) meni je mnogo bitnije sto si ok osoba i neko sa kim mogu da pricam ali bukvalno o svemu da mi nijednog momenta ne bude sramota ili blam. Nekako sam stekla utisak kao da se poznajemo jos od ranije.

Nije valjda da si u 6h ujutru svirao sebi? Ako je tako svaka ti cast! :)

Vracam se na posao, a mi se svakako cujemo malo kasnije. :-*

revox

 :-* Evo je i druga porukica za danas, što će reći ne može više.

Volim neki put da sviram ujutru, valjda zbog tišine koja me okružuje, neki put zbog emocija, ma šta znam, onako uz kaficu. Ume da me opusti, jednostavno uživam.  :)

Ja ću sad da citiram jednu moju dragu prijateljicu, koja nekom prilikom reče: …koje veze ima što smo daleko?… (znaš li je možda?)
Nismo mi dušo toliko daleko, koliko se dugo putuje, zar ne? A sad ako nam je rešenje putovanje, mislim da se i tu možemo dogovoriti, ako to poželimo. Uostalom, autobus putuje u oba smera?  ;)
Ne želim ni ja da zvučim kao što si napisala, al sam neki put i morao to da uradim, da budem malo sigurniji u ono što sam predosećao. Nadam se da se ne ljutiš?  :-*

Utisci, predosećanja, rekoh ti, ne radimo mi to zato što hoćemo, nego zato što nam je tako suđeno. Ne samo ovo naše druženje-dopisivanje, nego sve u životu što nam se dešava. Doduše mali smo da neke stvari shvatimo, tu veličinu koja nas okružuje, al neki put je zgodnije da se prepustimo tome, lakše je, a  lepše je uživati u životu, nego postavljati glupa pitanja ZAŠTO…

Bože, kako me je ozarilo ovo tvoje pisamce, nemaš pojma koliko!

Da danas mi je počeo moj mini odmor, ali ne znači da i večeras neću raditi (al samo večeras), jer nema ko da me menja. Upravo sam završio dve emisije, za večeras i za sledeći ponedeljak (tada stvarno neću raditi) i to je sasvim dosta od mene.
Naravno imam ja još odmora od ove godine, ali ću te dane sačuvati za neki trenutak kada stvarno budem želeo da se odmorim. Ko zna, trebaće, valjda!?  ;)

Eto kratak raport od mene, sad ću ipak morati da izađem iz kuće, malo da vidim bela dana, a i nešto da pojedem, tek da me ne grdiš kako samo kafu pijem. Vidim da bi me ti ugojila, jel?


Veeellliiikkkiiii  :-*  za tebe, a ti ga stavi gde god poželiš!

revox

 :-* Joj što mi je nešto lepo kad vidim da „svetliš”, pa se onda i ja prijavim. Etao tako, malo, tek da ti se javim. Kad već (za sada) nemamo neki drugi vid komunikacije…

Konačno ne radim (na poslu), pa rešio da se majem po kući.  ;)
Ti?

Ne znam šta bi ti pre pisao ovako na brzinu, ma samo sam bacio pokled na komp… eto da vidim da li si tu…

 :-*  :-*  :-*

revox

 :)
Sreda jutro 6.30

Dobro jutro ti želim!  :D

Vidim te, doduše ne vidim nikakvo pisanije od tebe, (valjda ću ga doduše videti jednog dana), al evo da ti se javim.

Što te nema? Jesam li ja rekao nešto suvišno?

Hajde spremaj se za posao, a pisaćeš kad budeš osetila potrebu. Umem ja da čekam… Kao ono kad znaš da ti je neko poslao nešto poštom, znaš da će stići, danas-sutra… stiže sigurno, pa se ne brineš, neće nikuda pogrešno otići…

 :-*

revox

 :) E ovo me danas izluđuje. Koliko smo puta videli jedno drugo i onda se prijavi na sajt. Ja to radim da bi me videla, da znaš da te pozdravljam… Idem sad spit, od 5 jutros sam budan, ma mislim da više ne znam šta radim…  ;)

Al znam šta mislim u vezi tebe, i to mi je dovoljan razlog da sa osmehom legnem i u snove utonem…

Eto, opet dosadni ja!

 :-*  :-*  :-*

revox

 :) Dobro jutro!
Evo prošao je još jedan dan pez porukuca…
Doduše, moje se gomilaju ka tebi, za tvoje ne znam, al valjda je isto?

Moram da ti se pohvalim da nisam skuvao kafu, već čaj, lep Rtanjski, zaslađen… ma milina jedna. Sad mi pade na pamet da bi mogao da uzmem danas i od lipe, nisam ga odavno pio.
  :)
Šta ima kod tebe? Hajde valjda će i ove poruke da profunkcionišu. To je samo dokaz da sam bio u pravu, al ajde…

Ljubim te puno!  :-*

revox

 :) Zdravo devojko!
Živ misam da vidim koliko će vremena sad trebati da stigne neka porukica od tebe!
A do tada ću da čekam i budem pomalo  :( .
Šta mi ti radiš? Ja sam počeo sa kao nekim pripremama, al to podrazumeva da moram prvo da obezbedim manevarski prostor, tj napravim red u kući. Bolje se osećam kada je sređeno, a kako sam do sinoć nešto majtorisao, što će reći do zadnjeg momenta, možeš samo da zamisliš kako to izgleda.
Al uspeo sam  :D . Sad liči, čak sam stigao i prozore da operem, sutra samo zavesu da okačim, msm kad je operem i onako vlažnu nakačim… mrzi me da peglam.  ;)

Mislim da ću sve što sam zamislio i stići, al me ipak malo uhvatila panika u jednom trenutku.
Eto tako  to kod mene, za sada.

Nadam se što skorijem tvom pisamcetu!

  :-*

revox

I, šta sad? Nema odgovora!  :(
Ne kapiram, šta je to toliko strašno što sam rekao?
Ako se ikada odlučiš, odgovori mi.
  :) 

revox

Napiši bar kako si!
Ovako ne znam ni šta da mislim, baš je bez veze.
Ne ujedam, svakako, a sad onako najljudskije to zborim.

 :-* Milan.

revox

Sad me već zabrinjavaš! A i ovi sa sajta koji ne prosleđuju poruke.
Evo danas je nedelja 04. decembar, a mi se nismo kuckalo poodavno.
Svašta!

Ako ikada dobiješ ovu porukicu, da znaš da nisam ništa zaboravio.
Eto!  :-*

revox

Sve što vidim, tera me da pomislim da je sve ovo prevara. Pogledam povremeno, ali ništa nema! Naravno da mi nije jasno, al možda tako i treba?
Verovatno sam ja lud što sam se upecao na fazon, al ko mi je kriv, suviše verujem…
Svakako, lep pozdrav!  :)

apeerar mitmrs

pozdrav.moze li da napravim vam sastanak?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price