collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Senkica - Sremska Mitrovica (1962)

marko933

Jesi li za druzenje sa mladjim momkom..:)

dinamo

caooo senkaaaaa :)

dinamo

senkice zasto ne zelis odgovorit kad se mozemo cuti ljepotice??

dinamo

halo senka pa jel zelis odg kad mi odgovoris onda cu te nazvati :) jako ti zelim uci u picu pa u guzu jebati te po cijeli dannn  znam da se savrseno jebes kao sto i izgledas,,imati cemo savrsen sex,,jel zelis to??

Lijepo nosite svoje godine, bez pretjerivanja. Svidjate mi se. Ne znam koji je motiv vaseg prijavljivanja. Imam 34 godine. Pozdrav.

Saša SM

Cao senka , zelis li intiman sex sa mlađim ? Ako nemas predrasuda otvoren sam za intimu !

dzigi

o komsinice pruzio bi ti potpuno zadovoljstvo obradio bi te

joogy

malo si dalje ali , bih voleo da se upoznamo, daljina nije problem

cyraX

cao :) ako si za neesto vise , da se cujemo , radim u bolnici , 87 godiste :)

drasko078

cao.................extra izgledaš ...............jesi li raspoložena da se malo dopisujemo

sicilija023

Plaza u uvali stena,skrivena od ociju prolaznika.ti i ja sami skriveni pod stenama u plicaku u vodi,talasi nas nose vezuju udaraju po nama,uzimam te onako zanosno usnama,sedis na meni kako se talasi dizu tako se ti spustas dizes na meni,cvrsto te drzim a ti nogma vezana za mene uzela me nogama i cvrsto stegla prema sebi,tako da me celog uzimas osecas,da uzidises na meni dok taj jak krik uzdaha osecas duboko u sebi i pod vodom osecas neku jaku zar uzbudjena dok vlazis ispustas svoju slast po meni,dok te pratim u p[okretu ritmu i isto svoju slast ostavljam duboko u tebi....

bobasex

CAoo lepotice iz stare sam pazove ako si za poznanstvo javi se !

lumi

cao lepa :-*

VASQUEZ72

imate divne oci...veoma ste privlacni :)

Lanselot

Pozdrav za prelepu i dobru Senkicu

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price