collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor aleksandra034 - Kragujevac (1979)

aleksandra034

Je li volis da nosi kozne stvari na sebi? To me jako uzbudjuje...

dorijangrej11

Ako si mene pitala, posto je jos neko pisao...nemam obicaj da nosim kozne stvari, ali bih za takve prilike, za susrete sa tobom...nosio, naravno. Ako te to pali, zasto te ne usreciti!!!  ;)

aleksandra034

Pretpostavljam da i ti imas neki fetis?

to me pali,posteno nisam probao....ali svidja mi se taj fazon :) bilo bi zanimljivo....;)

dorijangrej11

Voleo bih da imas na sebi visoke potpetice, koznu suknjicu i kozni korset...i da se lagano savijes, dok sam iza tebe...da nijednog momenta to ne skidas... Jedan od fetisa mi je da zadovoljim devojku u guzu...i, volim kada je cujem pri seksu... Mada, nijedna od tih stvari nije obavezna niti spada u nesto sto je bolesno. Trenutak i situacija su presudni, naravno.

sta ti mislis, da li si za upoznavanje ?  :-*

aleksandra034

volimstarije za sve postoji prvi put, zar ne? :)

dorijangrej11 ekstra ti je fetis. mislim da bismo se mi lepo slagali. i ja volim kada nista ne planiram vec sam trenutak da presudi! :)

slazem se u potpunosti :*

dorijangrej11

Onda, moramo sto pre da se nesto dogovorimo, kako god ti odgovara! Zelim te, nenormalno te zelim!  :) Samo reci...

aleksandra034

Ti si se bas zagrejao za mene? :)

dorijangrej11

Bas! Dovoljno je da samo to kazem!  :)

aleksandra034

Mogu ti reci da to lepo zvuci... :)

dorijangrej11

Zagrejao sam se...voleo bih i da se ugrejemo  :) Hoces li da nekako napravimo kontakt, da bi smo razmenili telefone ili neko sredstvo komunikacije...? Usput, sta su tvoji fetisi, konkretno? Sta bi volela da ti radim i da mi radis...?  ;)

aleksandra034

Vazi, ali na koji nacin mislis da to ostvarimo?

dorijangrej11

Hajde...bicu u ponedeljak oko 11 sati pre podne ili kad mozes...ne znam, recimo kod glavnog ulaza u Hotel Kragujevac...prekrsticu ruke, da me prepoznas. Ako ti se svidim, pridji, da razmenimo brojeve telefona, pa cemo lako posle da se dogovaramo...ako se slazes?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price