collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor neko za trojku - Zrenjanin (1980)

ParZR

Moze par? iz zr smo

kizak

postovanje iz zr-a sam imam 30 godina svideo mi se vas profil i slike naravno zainteresovan sam da se nadjemo ukoliko ste i vi zainteresovani nisam iskusan u trojci al vredi pokusati diskretan sam i izuzetno ozbiljan zdrav prav  :) nadam se da cemo se cuti uskoro

zhrzh123

moze da je zadovoljavamo i svasta jos

Djuka_Zr

E ćao. Zainteresovan sam za trojku ali nemam iskustva sa tom kombinacijom i hteo bih da pokušam. Imam 27.godina. Pa ako vam odgovaram,eto me ;)

Nenaddoljagang

da li je ok 89? voleo bih da probam trojku dok sam jos u srbiji i u zr-u... gde bih mogao da vas nadjem?

mozda bih ja mogao da udjem u neku od kombinacija? pozzz

neko za trojku

slovenac mozda bi i mogao.A sta ti volis?

zrenjaninac75

cao...ja sam zakazao susret,ali nisam znao da ne moze sa vip mreze...zao mi je sto se nisamo culi...ali hocemo sigurno....imam 37 god,iz zrenjanina sam

DUPLI SKORPION

Pozdrav ZRENJANINCI  ja sam Miroslav takodje iz zr-a odaren preko 20cm visok zgodan prava osoba za trojku 83 sam godiste ako ste zainteresovani javite se . 8)

neko za trojku

zrenjaninac75 - eh, a mi cekali poziv... al dobro nema veze,cucemo se

DUPLI SKORPION - Zdravo Miroslave. Na osnovu ovoga sto si napisao-jesmo zainteresovani,ali moramo znati jos nesto o tebi... najbolje bi bilo da se cujemo...

DUPLI SKORPION

pitaj sta te interesuje tek sad videx da ovde samo 64 mreza igra ulogu uglavnom sam na vipu u 3 telefona , mada imam i 64 nije uvek aktivan njega sam i postavio u podacima ali je trenutno bez dopune .

DUPLI SKORPION

jeste li zainteresovani  ;D

perasex

mislim sto netrazis nesto bolje ako taj nemoze da te zadovolji ili ti bas volis 2 odjednom?

neko za trojku

perasex:sto vise to bolje.

perasex

evo ovako prvo ja i ti solo a drugi put moze i tvoj muz da se ukljuci ako hoces tako zovi ako ne sta sad nije smak sveta

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price