collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Herc. - Niš (1966)

supermaki

Odg: Herc. - Niš (1966)
« Odgovor #45 »
Da prvi korak bude  malo blize upoznavanje na ovom sajtu,jeste da je sve javno ,ali nema veze meni to ne smeta...e sad neznam ,ovde su neke devojke i dame na sajtu samo da ubiju vreme kad nemaju sta da rade ,a neke doslovno i traze ono sto na profilima pise ....ti meni izgledas ozbiljno i neiskvareno ...doduse volim da budem iskren pa bih bio slobodan da kazem da mi delujes malo lukavo ..bez uvrede to je za zenu dobra osobina...
ja sam Maki iz Leskovca cesto dolazim u Nis iz poslovnih razloga, pa sam slucajno preko drugih sajtova naleteo na ovaj ,i mogu reci da je izbor dosta dobar ...ali sam se malo duze zadrzao na tvom profilu (ako mogu na ti ,mislim da ne smeta) tvoje oci i sam izgled mi je u prvi mah skrenule paznju ,a kad sam video koliko god imas nisam mogao da poverujem ..izgledas bolje i zenstvenije od mnogih cura sto se isticu silom po gradu ...prosetao sam po porukama koje si dobijala i na koje si odgovarala i vidim da te startuju i dosta mladji momci ,pa rekoh da i ja pokusam ..pa da ...volim starije iskusne dame koje su prosle nesto u zivotu od kojih moze nesto i da se nauci (ne mislim na sex to je relativna svar ili je covek talentovan ili nije ) nego ovako kroz druzenje ,pricu i td...tako ja ispisah pola romana sto bi se reklo a sad da ti postavim neko pitanje...
Dali bi stvarno bila sa nekim mladjim muskarcem ,ili tako samo odgovaras da se taj neko "mladi" ne nadje uvredjen pa odustane od drugih profila ,da znamo da ne gubimo vreme jer je vreme dragoceno za ovakve stvari godine lete i zivot se nesto naglo ubrzao... I drugo pitanjce sa kim zivis dali si udata i imas li dece ...pisi mi malo o sebi ako zelis zaista poznanstvo samnom ,ako ne zelis molim te stavi mi to odmah do znanja ...LJUBIC :-*

Herc.

Odg: Herc. - Niš (1966)
« Odgovor #46 »
U pa ti si bas bio opsiran. :) Da, zaista sam osoba koja 'voli da uziva u zivotu'. Naravno da volim da vidim i momke koji su mladji od neme, jer svako kad dodje u ove godine voli da se oseca mladje, samo sto u svemu postoji granica. :) Udata sam i imam 2 dece :)

supermaki

Odg: Herc. - Niš (1966)
« Odgovor #47 »
Koje su to granice ,jesu li sto se godina tice ili medjusobnog odnosa ili i jedno i drugo ...mozda sam malo vise znatizeljan ali upoznajemo se zar ne...dali tvoj muz zna za ova tvoja dopisivanja ? ili to radis krisom ? mada cim si postavila slike ne verujem da se krijes ...kakve su njegove reakcije na sve to?...mozda pitanje nije bas na mesu ali radoznao sam  ;D

Herc.

Odg: Herc. - Niš (1966)
« Odgovor #48 »
Meni je pre svega bitno da je neko kvalitetan kao osoba... I zna i ne znam, jer sam mu rekla da cu probati da nedjem nekoga ko ce ispuniti moje fantazije, jer on to ne ume... :(

markomikic

Odg: Herc. - Niš (1966)
« Odgovor #49 »
Cao,bas mi se dopadas!Mozemo li da se vidimo uzivo?

Herc.

Odg: Herc. - Niš (1966)
« Odgovor #50 »
Ako mi budes pokazao da imamo razloga da se vidimo uzivo, onda cu pristati! :)

markomikic

Odg: Herc. - Niš (1966)
« Odgovor #51 »
A kako da ti pokazem,ili dokazem!Jednostavno mi se dopadasd

Herc.

Odg: Herc. - Niš (1966)
« Odgovor #52 »
to vec ostavljam tebi... :)

bigben

Odg: Herc. - Niš (1966)
« Odgovor #53 »
zdravo. sta radis?

Herc.

Odg: Herc. - Niš (1966)
« Odgovor #54 »
Spremam se polako za spavanje. Sta ti radis?

MAXXIMUS

Odg: Herc. - Niš (1966)
« Odgovor #55 »
cao.. super izgledas, moj tip...mogli bi da se cujemo i vidimo..

Herc.

Odg: Herc. - Niš (1966)
« Odgovor #56 »
A kako to mislis moj tip? :)

igor1

Odg: Herc. - Niš (1966)
« Odgovor #57 »
Cao super si na slikama.voleo bi da se upoznamo

lav10

Odg: Herc. - Niš (1966)
« Odgovor #58 »
cao da se vidimo i upozznamo na nekoj kafici ako zelis

Herc.

Odg: Herc. - Niš (1966)
« Odgovor #59 »
igor1 cao,a zasto ti nemas sliku?

lav10 cao,sto da ne?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price