collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor neumorna Ceca - Sombor (1967)

neumorna Ceca

e jbg ja sam se salila da sam ga prepisala, al kanda su i oni provalili jer su sada zvezdice umesto brojeva... :( ne mogu da verujem kako sam glupa ispala... :( sad mi bas krivo! :(

Pa kad ti mislis da se ja salim;).Uostalom nije ni bitno,predpostavljam da se svakako ne bi javila ...Ej zezamo se dalje;),a ti od sada pazljivije citaj  jed ovo ce proci mozda dva puta:).Dakle citaj i pamti ili pisi jer cu te jako kazniti:)Klecaces ti meni na kukuruzima ...dok jasis:):):))).Pa ces biti neumorna,mesaces ako ne od jahanja ali od kukuruza sigurno:):):))).

neumorna Ceca

a sto mislis da ti se ne bih javila? :( od sad cu pazljivo da citam sve sto budes pisao! obecavam! :) i da, necu da liecim na kukurizima, vec na kukuruzu! :)

Onda pali krunjac:) i dodaj gas:) jer je ove godine rodilo lepih klipova:):):)))!Jebi ga kad palantujemo:) ovu sortu sedmica;).Ma ne,ne sedas:),klecis jos uvek.Znas ako kazu kad je guzva u vozu?Tek kad jedan digne bice mesto da sednes:):).Ma ne,moram ja sa tobom drugacije!Ozbiljno ti pisem a ti odmah pokvarena masta i prljave strasti:).Meni je vec neprijatno,zacrvenim se:) i zajapurim ...do jaja :) kad pomislim da to mozda pomislis nesto ...juuuu :-[ :D.I da,ako budes dobra iduce godine sadimo bolju sortu,jacu:).Da,da osam,na ku... te nosam :):):):))))

neumorna Ceca

A koliki su to kod tebe klipovi kada je ove godine dobro rodilo? :) I nisam znala da klipovi kukuruza rastu sa jajima, to je kanda neka nova sorta? Jedva cekam sledecu godinu ako ce iti jos veci i jos deblji, naravno kukuruzi! :) Jos ako je secerac... gde ce nam biti kraj! :D :-*

Ma kakav secerac:),to je za decu?Ovo je obican klipan;)samo da znas,tesko se kruni:),mora biti dobra krupara:):):)).Joj samo da znas kako vacnici i seva ...okicama:) kad se klip zaglavi:):):))!I sta,cekamo iducu godinu da kunimo i krupimo ili startujem ove jeseni:)?

neumorna Ceca

Ti si to promenio profil? :) Pa necemo valjda zaglavljivat klip? :D Ako dugo ostane zaglavljen klip mozda man krunjac crkne :) Sto se mene tice ja ne bih cekala sledecu sezonu, a ti? ;)

Mudro govoris bela zeno,sqvo:).Moze se desiti ne daj boze da se klip presusi pa eto zaman belaja:).Moraces ga prvo dugo i obilno kvasiti pre krunjenja:):):)))

neumorna Ceca

To i jeste jedna od faza kod prerade kukuruza da se pre svega mora dobro nakvasiti! :)

A ti si vidim postala strucnjak za krunjenje i krupljenje:).E ako je tako objasni mi onda u koju se rupu klip ubaci:) kad se kruni a na koju kad se krupi:)?Ja znam ubaciti klim i u mrklom mraku i to bez pomaganja ruku:):):))).Ali ne znam za svaku masinu na kojoj rupi sta radi;).I da,znas li ti sta je skracenica Б.Е.А.Ж.З.З.Ж  To mi odgonetni i onda garantovano krupimo i krunimo:) ako imas hrabrosti :)

neumorna Ceca

Naravno da znam! :) Sve sam ti ja to lepo naucila tako da se ne mogu po svoj prilici iznenaditi nijednom novom krunjacu :D A za ovo ne znam sta znaci? :(

Dakle imam cast konverzirati :) sa iskusnom gospodjom;).Drago mi je,u tolikoj meri ce i saradnja biti uzitak:).Kako bre ne znas sta znaci skracenica a lepo sam ti govorio da pazljivo citas i pises svaku rec jos iskusnijeg gdina:):):))).Tu sve pise :),samo treba procitati,pa ko zna ...Nisam te pitao,jesi li udata,iz kog si dela Sombora?Ja sam kod logora,pa mozda smo i komsije:)Ej da,da ne zaboravim ...Probao sam te zvati ali sa VIP-a61 ne moze ...

neumorna Ceca

Iskustvo je moje drugo ime. :) Priznaj da bas zvuci... :D Ja po svoj prilici ne umem da procitam tu skracenicu :( Necu da ti odam privatne stvari, otkud znas mozda smo iz iste ulice... :)

Ako smo mozda iz iste ulice oda si i ti blizu logora :).Evo da ti bude lakse :) ja sam iz Batinske ;).Iskustvo je drugo ime ali kanda :) da ti hrabrost nije ddrugo prezime  :D.Dobro,dobro ni je se na tvom mestu ne bi usudio ozbiljno izazvati protivnika od kog duboko u sebi zazires ;D.Azbuka ima tridest slova,svako slovo ima redni broj :).Tako i mi imamo svoje mesto i nema sanse da b bude ispred A :).Znaci ...hrabrost mozes potraziti kod kineza :),ali gde ces naci izgovor za sledecu poruku :):):) jedva cekam da vidim :):)

neumorna Ceca

Ja sam od onih zena koje nikada ne traze izgovore! :) Vidis mozda, smo stajali jedan iza drugog u prodavnici za kasom, a da nisam ni znala da si to ti. :) Do, duse nikad nisi verovatno isao u radnju u izdanju kao na slici pa da utvrdim indetitet! :D A da li mi je prezime hrabrost, to cemo vec utvrditi! :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price