collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor jaca maca - Užice (1986)

patric454

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #60 »
Izlazis li po Uzicu i gde,dolazis li nekad u Pozegu?

nenadue1987

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #61 »
cao maco :*
ja sam nenad iz uzica,pa ako si raspolozena da se vidis sa sugradjaninom ti se javi,ili odgovori ovde pa cu te ja nazvati :*

rakanue

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #62 »
caos lepoto :*

jaca maca

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #63 »
Cao rakanue zar ti hoces da se ja postidim? :)

bred pit

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #64 »
Jeste da me više loži da te recimo naguzim onako s nogu, negde pored nekog seoskog puta gde smo se slučajno sreli trčeći ili vozeći bicikle, ali razmišljam, šta me košta da i ovako na pauzi za kafu napišem po neku poruku i polako pustim korenje u tvom srcu, pa možda i nekako udesimo da se ovaj prethodni scenario desi, možda ne tako spontan i nabijen strastima, ali ipak dovoljno uzbudljiv da vredi investirati malo vremena u njegovu realizaciju? Mislim, smislio sam ovu taktiku, pošto vidim da tvrdiš pazar, a to da želimo istu stvar, to je očigledno.

Kolko dakle trčiš? Kojim tempom? Ideš li na trke?

baff_ue

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #65 »
komsinka ocemo na kafu?

Loverboy33

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #66 »
Cao, sta mislis o neobaveznom druzenju uz diskreciju...
Bicu u Priboju i okolini 7 dana krajem ovog meseca,
pa ako si za druzenje, mogli bi se videti...
Dolazim poslovno u Priboj, imacu apartman...
mislim da bi mogli da se druzimo...

Cmok...

aca123

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #67 »
cao jaco super izgledas,mogli smo kao zemljaci ostvariti neki blizi kontakt za  intimna druzenja pa ako si za javi se ;)

bred pit

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #68 »
Nema te da mjaukneš maco. Ti si izgleda pomislila da sam neki ker krajputaš, što samo laje a ne ujeda. E pa ako te se dokopam bogami bićeš ujedena, i to za pičku mačko, samo da znaš! Nemoj sad tako, a posle u februaru, kad ti dođe sezona parenja, kuknjava cele noći, a ja radio, umoran, nadrkan i spava mi se...a povrh svega loše mi grejanje u kolima. Daj da se organizujemo dok još ima lepog vremena.

jaca maca

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #69 »
 bred pit mnjau,mnjau, ne brini ti za mene,tu sam ja.... cekam nekog opasnog macora ;)

bred pit

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #70 »
E jebi ga, ja taman hteo da predem, umiljat sam šta ću, a ti jok, ti bi odma da budem opasan, da te opučim lavljom kandžom. Šteta je da ne pokažem kako sam brižan i osećajan tip, ali šta sad, ako tako hoćeš, nek ti bude. Sad kad se razgoropadim gotova si. Šta ćeš sad?

bred pit

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #71 »
Maca pojla jezik?

Vamo pokažeš pizdu, a mrzi te da čukneš šta bilo po tastaturi ne bi li, nama pizdolovcima, osvetlila put u potrazi za tvojom neodoljivom pizdom :P Pizdim kad mi pizda izmiče pred očima, ma nek ide sve u pizdu materinu ako ne poštujemo prvobitni dogovor da se na ovakvom sajtu sve vrti oko pizde >:( Zato, ko izda - pizda!

Zar nisam šarmantan, ili misliš da sam plačljiva pizda? ;)

kremanac

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #72 »
pa recimo jacu u januaru ponovo za uzice(zivim u inostranstvu)ako nemas nista protiv,mozemo da izadjemo.za ostalo dogovoricemo se

jaca maca

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #73 »
bred pit:Osecam se ko svitac koji vama pizdolovcima treba da osvetli neki put, ne bi li vi nasli neku pizdu koju cete zapizditi negde pored puta,njive,jarka a mozda i nekog budzaka...

bred pit

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #74 »
Ludice jedna, kao da si znala da se ložim na svitce.....mmmm, to njihovo vrelo dupe me izluđuje :P
Ko zna, ako si neki guzati primerak, možda i osvetliš taman toliko da se ne izgrebemo u trnju pored puta ;)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price