collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor jelena85 - Kikinda (1985)

Na mreži

jelena85

Korisničko ime: jelena85
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Biseksualno
Grad: Kikinda
Godište: 1985
O sebi: Vesela, zanimljiva, otvorena za nova iskustva ...

Zvati u periodu: od 13 do 22

knezevic88

cao jelena, da li se za caskanje i eventualno upoznavanje?? ja sam mirko iz kikinde :)

Na mreži

jelena85

pa ajde eventualno

knezevic88

u kom si ti delu grada, i kada bi htela da se vidimo?? i da li hoces na mailu da razmenemo slike??? cisto da ti vidis mene a ja tebe

Na mreži

jelena85

ne bih o tome odakle sam tacno, a slike bi volela ali vlasnik sajta ne dozvoljava da se razmenjujemo e-mailova

knezevic88

kako cemo da ih ramenemo??? samo reci nacin i saljem ti.. mada ne znam zaso nebi preko svog licnog maila, sto ima da zabranjuje

Na mreži

jelena85

pa probaj ti meni da posaljes kontakt

vladaki

caoo jelena,da li si za druzenje veceras?????

vladaki

caoo jelena,da li si za druzenje veceras???

DemijanKi

komshinice shta se radi?

keki

Odg: jelena85 - Kikinda (1985)
« Odgovor #10 »
cao jelena moze druzenje takodje sam iz kikinde i ja da li imas skype ili broj telefona

marjan

Odg: jelena85 - Kikinda (1985)
« Odgovor #11 »
jeco, hval ti za divno proveden jucerasnji dan. stavrno mi je bilo extra, a nadam se da je i tebi bilo onako dobro kao sto si rekla. jedan poljubac  do ponovnog vidjanja

Na mreži

jelena85

Odg: jelena85 - Kikinda (1985)
« Odgovor #12 »
hvala i tebi. stvarno, al bas starno sam uzivala celo popodne. doduse, mislila sam da ces biti malo preduzimljiviji ali ok ipak je ovo sanmo bilo kafenisanje, naravno, bice jos prilike da upotpunis moju sliku o sebi :-*

marjan

Odg: jelena85 - Kikinda (1985)
« Odgovor #13 »
kao sto sam ti i rekao, kapirao sam da je ovo samo neka zajebancija i da od pravog vidjanja nema nista, ali ajde kad smo se vec dogovorili nisam hteo da ispalim, ma kako god da bude. al kad sam te vudeo, veruj mi da mi je zastala knedla u grlu jer nisam ni pomislio da si tako sexi. jos ona kratka haljinica, potpuno si me odusevila tako da sam par minuta cutao kao mutav. videla si i sama. nemoj zamerita. sledeci put cu biti opusteniji videces

Na mreži

jelena85

Odg: jelena85 - Kikinda (1985)
« Odgovor #14 »
A sta mislis da sam ja kuce od juce? Naravno da sam to skapirala, ali nisam ti nista rekla da ne bi bilo jos gore. Jako si sladak i razvijen momak sto me je dodatno uzbudilo. Samo da si osetio kakva sam bila ispod haljine, znao bi koliko sam se uzbudeila. :-*

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price