collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor buba mara - Niš (1982)

buba mara

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #90 »
gaston01 ma salim se! :D

peda77 naravno da zadovoljavas! :)

igo prelepo... :-*

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #91 »
Drago mi je zbog toga :). Ja nisam neka poetska dusa, ali obraticu ti se jednim citatom koji kaze:
"Radije ću se suočiti s neuspehom ako si ti uz mene, nego s uspehom uz bilo koga drugoga."  :-*

buba mara

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #92 »
peda77 A je li taj citat vazi i u tvoje ime? :)

peda77

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #93 »
Pa naravno da važi :), samo sam ga "ukrao" od jednog pesnika i iskoristio ga u svoje ime, za tebe.

buba mara

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #94 »
Kako si mi ti inace? Jesi li stvarno tako rano ustao ili su tako rano odobrilil poruku? :)

peda77

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #95 »
Hvala na pitanju :), dobro sam. Nisam rano ustao, nego sam kasno lego. A sto se tice poruka, covek ne moze da ih pohvata, nekad odobre za sat vremena, nekad za tri dana, a desavalo mi se da napisu "vas dnevni limit je iskoriscen". Ali vazno je da mi komuniciramo. A ti kako si, sta se radi kod tebe?


gaston01

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #97 »
I sta kazes, hocemo li na pice?

peda77

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #98 »
Sta se radi lepotice? Nikako da mi odobre poruku. Ovako nismo u kontaktu po nedelju dana. Ako si raspolozna da te ja pozovem, pa da lepo procaskamo i u koje vreme bi ti najvise odgovaralo? Do sledeceg kontakta budi mi dobra i uvek nasmejana i slatka kao sto si na fotkama. ;)

buba mara

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #99 »
peda77 Evo sad cemo da svaki dan nadohnadimo, barem ja to zelim. Taman za sve sto nismo komunicirali :)I ti mi budi lepo raspolozen i evo ti jedan :-*

igo lepo... :)

gaston01 Meni to nikad nije bio problem!

peda77

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #100 »
Zelja je obostrana. Meni je izuzetno drago komunicirati sa osobom kao sto si ti. Da budem iskren meni je jos veca zelja upoznati te licno. Hoce li se to desiti? Evo ja tebi saljem 1001  :-*

buba mara

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #101 »
Ja se nadam da hocemo, samo sto to ne zavisi samo od mene.

peda77

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #102 »
Naravno, bitno je da postoji obostrano interesovanje. Ali sto se mene tice imam veliku zelju da upoznam okice koje se kriju iza rozeg srca. :) Nadam se da si uvidela da sam momak sa najboljim namerama. Zelim ti prijatan dan. :)

buba mara

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #103 »
Jesam i za sada si mi skroz super i drago mi je zbog toga. Ja se nadam da si i ti uvidio u to kakva sam ja? :) I ja tebi zelim prijatan vikend! :)

peda77

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #104 »
Jesam naravno, da nisam ne bih ti ovoliko "dosadjivao" :) Dopala si mi se odmah kada sam video tvoj profil. Nego mogli bi neki vikend, ako si raspolozna, kada sam u Nisu, na pice i prijatno caskanje. Evo saljem ti veliki  :-* za lepe snove.

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price