collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Zorana 50 - Apatin (1961)

Zorana 50

Korisničko ime: Zorana 50
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Apatin
Godište: 1961
O sebi: nadam se da cu sresti dobre ljude,u zivotu se uvek treba nadati,jer bez nade netreba ziveti, i nada poslednja umire

Zvati u periodu: od 10 do 20

bojanelninjo

ako oces mladu kitu javi se u blizini sam,28 god. diskrecija zagarantovana! palis me :-*

Duso draga vec dve godine dolazim na ribarske veceri dabih tebe sreo,nijemise posrecilo.Hajde sada da ostvarimo zelje,dase upoznamo.Ko zna mozda nase hemije i odgovaraju.Topli pozdravi  Ivica

Zorana 50

Pa duso draga sta si ti radio tamo kada se mi nismo sreli? Ili si vijao druge zenske ili se se alkoholisao :)

Lutko (moja) Nitisam valjao druge zenske nitisamse alkoholisao,jednostavno traziosam tebe.Nazalost nisamte nasao tamo,ali nadamse ipak da nesto postoji jer sreosamte ovde na sajtu.Duso hajde dase druzimo pa ako uspemo dase dogovorimo sretnemo se u Apatinu,posto od ove godine imate i dobar sladoled mislim iz Prigrevice.Topli pozdravi iz Beca.Ivica :-*

Zorana 50

Sve ti znas! :)

Da duso draga sve znam.Nazalost samo jos tebe nisam upoznao.Mozdasmo se i videli na bazenima kosi dolazila.Ili u nekom kaficu,na korzou ili cak i poslasticarnici.Pokusavam dase prisetim ali ncinimise da taku lepotu nisam sreo.Duso imasli mozda ideju kako da stupimo u kontakt.Telefon,skype ili msn.Lutkice zelim ti lepu noc.Lepo spavaj i jos lepse sanjaj. PS:Nemoj mene da sanjas razocaracesse kada se probudis i vidis da nisam tu da je bio samo lep san.

Zorana 50

Laku noc i tebi, lepo spavaj.

 :-*Duso hvala na lepim zeljama.Samo mnogo lepse bih spavao dasam tebe i licno upoznao.Nazalost nijemise posrecilo,ali nikada nije kasno nadamse jer nada poslednja umire.Lep san Ivica  :-* :-* :-*

Zorana 50

Ivice, sve ce to doci na svoje mesto samo kad stignes u Srbiju.

Odg: Zorana 50 - Apatin (1961)
« Odgovor #10 »
 :-*Devojcice nadamse da hoce.Potrazicute prvom prilikom. :-*

Zorana 50

Odg: Zorana 50 - Apatin (1961)
« Odgovor #11 »
A sada na spavanje.

Odg: Zorana 50 - Apatin (1961)
« Odgovor #12 »
 :-*vazi lutkice.Laku noc  :-* :-* :-*

Odg: Zorana 50 - Apatin (1961)
« Odgovor #13 »
 :-*Dobro vece lepotice :-*

Zorana 50

Odg: Zorana 50 - Apatin (1961)
« Odgovor #14 »
Dobro vece!

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price