collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Mamita - Sombor (1970)

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #15 »
Onda macko:),jesi li divlja ili nisi:)?Hahaha ej a ja sedim i nerviram se jer nema nikakvih opcija da stavim fotografiju na profil!Ladno cu morati obrisati profil i registrovati se ponovo jer koliko se secam prilikom registracije mi je nudio.Ne znam sta da radim ...

Mamita

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #16 »
To bi ti mozda i bila najbolja varijanta! :)

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #17 »
Znaci tako,prljavo cemo igrati a,a,a:)?Pako bi ti da me se resis ;)

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #18 »
Mislis da bi trebao staviti sliku?Ne znam koliko je to pametno :),bice posrnulih  :D :D :D :D!!!!Eeee da,a kakvu da stavim,golu do pojasa ili od pojasa:?

Mamita

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #19 »
sto se mene tice mozes i ove i one, neka izbor bude na tebi! :-*

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #20 »
Evo za sada ONE:),a posle cu da stavim i ove;)

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #21 »
Aaaahaaa!Sad pogodi ko sam ja:)

Mamita

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #22 »
a stavio si samo one fotke?! :)

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #23 »
Ma nisam!Ko ti je kriv sto vidis ono sto zelis ;D a ne ono sto jeste :):):):))))

Mamita

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #24 »
pa ja nisam videla nista drugo sem xxx fotki? :)

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #25 »
 :o mooooolim ;D?Da nisi ti na naocare za samo zadovoljavanje :) zalepila neke fotke pa ih zaboravis skinuti kad dodjes sebi;)?Mislim da ti jedn ozbiljan pregled (strucnog lica:) ) ne bi skodio,cisto da se stvar :-* ne otme kontroli :).Ma ne,ne kazem da ce ti posle biti bolje:)ali bice drugacije sigurno;).Ej dosta ozbiljnih tema,nesto drugo me muci ...Meni je dozvoljeno slanje samo dve poruke u 24 casa.Ne znam zasto ...tako da se necu bas cesto javljati niti dolaziti na sajt jer me jako nervira.Izvini,ne znas koliko mi je krivo.Ti si mi bas onako Ok i vidim da bi se super zezali da ima chat.

Mamita

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #26 »
Provalio si me! :) Ali ne u potpunost... :P Nemam naocare, ali imam sociva sa xxx fotkama :) pa se smenjuju :D :D :D A da nisi ti mozda ofamolog? :P

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #27 »
Hmm,znaci sociva ...pa rendaljka :) :)?Ne nisam oftamolog ali ti mogu srediti jos neke slicice za sociva ;).Vidim da te bas zanimaza sta sam strucnjak :).Ne volim da se hvalim:) ali kad mi ne ostavljas izbora onda ...ja sam oralolog;).Dakle tu sam sigurno strucnjak sa baaaas dosta iskustva 8).Ko ne veruje na rec neka proveri,a ko veruje i ja cu njemu kad bude lagao :).

Mamita

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #28 »
Ti slobodno daj jos slicica... :) A sta radi taj oralolog? :D

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #29 »
Jooooj ja cu stvaro da obrisem profil!Citam tudje poruke i pitam se,jasam li ja ovde jedini koji ne moze da razvaljuje ceo dan?Pa ne,stvarno.Ja sat... najvise i dosta pobogu:).Pa ima jos dana valda do kraja zivota ;D.Mozda bi mogao jos,ne znam ali mi to onda vec vise lici na klinacko dokazivanje nego na sex.Mislim da je 20-30 minuta dobrog sexa ali redovno mnogo bolje nego tu neke dane udaranja i nekakvog razvaljivanja ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D.Jebote sta ljudi napravise od lepog i kvalitetnog sexa :-\ :-\.Nego mamita:),cikorita:)!To me podseca na cigru :P.Hoces jedan recept za dobar sex:)?Da ti ga dadnem:),pa se sladi njime:) kao da je tvoj;)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price