collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor cobancica - Zaječar (1979)

cyberhead

cao Komsinice a iz kog si dela grada ako nije tajna?

heppydecak88

Pozdrav Cobanice , da li si zainteresovana za sex sa deckom 24 ??? Ako jesi javi se pozzz!!! Volim starije i iskusne ;)

danilo1972

Halo cobanice jel si se odlucila da se upoznamo?

bebano

Cao svidjas mi se mislim da si osvojila moje srce na prvi pogled :-) i zeleo bih da se upoznamo pa ako si zainteresovana za ozbiljnu iskrenu vezu punu ljubavi javi mi se da se bolje upoznamo posto smo iz istog grada nadam se da cemo se cuti uskoro

cobancica

bebano a tvoje srce se tako lako osvaja???

dragizlatni

Javi se galatnom tipu porukom na moj profil da se organizujemo. Isplatice ti se u svakom pogledu

tecumseh

Pozdrav

Bas si si sexi i ove fotke su prava erotika, imas smisla  ;)

ivo84

imas predivnu picku kako bih ti samo nabio kurac u nju

srki04

uuuuu imas najbolju fotku dosad vidjenu :-*

Loverboy33

Cao Bambina, iskreno odusevile su me tvoje fotke, zaista si neverovatno i perverzno sexy. Mogu samo da zamislim kako izgledas uzivo u donjem vezu kada osvajas muskarca...Reci mi da li si ovde zbog neobaveznog druzenja ili ocekujes neku vezu ili nesto ozbiljnije, pitam te jer sam ja ovde samo zbog neobaveznog druzenja, naravno uz diskreciju jer je i meni potrebna...opustena varijanta sa jezikom u zubima da niko ne zna...Ne znam da li si raspolozena za 7 dnevno druzenje, jer idem u Priboj na 7 dana, imacu smestaj, naravno idem poslom, pa ako si raspolozena za neobavezno druzenje, mozemo da se zezamo... Razmisli pa mi se javi... I jos nesto da li znas kako i na koji nacin mozemo biti u kontaktu i cuti se telefonom, a da ne otkirjem identitet, bar ove na ovom portalu...mozemo i sada da se dopisujemo ako zakazes sastanak, jer sam i ja online...

Pozdravljam te... KISS...

nezasiti

kako bi ti ga nabio otpozadi mhm :*

bebano

da puno je ljubavi koje zeli da podeli sa nekim mozda si ti bas ta ako zaista zelis iskrenu ljubav javi mi se da se dogovorimo gde da se nadjemo u gradu

ivanciric

cobanice veceras stizem u za pa se javi da se molo druzimo :D

ivke1989

mmm kakva mackica,prelepo

A što ti ne bi nazvala mene?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price