collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor palancanka - Bačka Palanka (1976)

izuzetno sam hrabar jer nemam sta da izgubim...ja sam vitez modernog doba...Da li si ti stvarno iz Backe Palanke?Da li si i ti hrabra devojka?

palancanka

rakijadupla ja mislim da jesam...trudim se bar da ne pokleknem nikad...i prilicno uspevam u tome

to je jako divno...verujem da je razgovor u cetiri oka sa tobom jako romantican jer si jako lepa devojka...

ko trazi srecu pronacice je....treba biti uporan... :)

palancanka

rakijadupla slazem se sa tobom

gde najcesce izlazis?

palancanka

rakijadupla uh...pa svugde i nigde...nista odredjeno,kad cujem da je negde dobra zurka,ja odem tamo

Pa gde bih ja mogao da se susretnem sa tvojim nasmejanim ocima? :)

palancanka

rakijadupla pa nemam pojma,sad ovako napamet...ali mozda me sretnes i negde u prolazu u gradu

Meni je to upoznavanje na ulici malo nekulturno.Ja sam vise za dogovor u odredjeno vreme na odredjenom diskretnom mestu uz pice u cetiri oka da se samo ispricamo...nista posebno?

palancanka

rakijadupla pa ne znam,meni je to malo nekako previse usiljeno. Ja sam ipak malo spontanija po prirodi,a i to "diskreno mesto",malo mi je onako bez veze za prvo upoznavanje

Ja sam za svaki dogovor raspolozen.Nemora to biti ni diskretno mesto.Mesto je sasvim nebitno ali to spontano na ulici prvi put da se sretnemo i da se ja tebi javim prvi ja se bojim da ne ispadnem predmet ismejavanja na sred ulice.Ako ti insistiras na takvom vidu upoznavanja onda se bojim da do naseg susreta nece ni doci.

fery01

Dobar dan lepa devojka.
Pogledao sam profil i veoma mi se dopada pa bih možda mogli da se sretnemo krajem novenbra kada dolazim za neko vreme u Beograd. Provedimo se nekoliko lepih dana u Beogradu jer dolazim u posjetu prijatelju. Možemo se lepo provesti i uživati život. Ako se odlučiš javi mi ovde da bi mogao reči kada dolazim. Hvala i lep pozdrav Franc

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price