collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Zuti Narcis - Novi Sad (1975)

stimpi

Cao lepo izgledas :-) imas lep osmeh :-) mozda sam malo mlad za tebe ali meni ne smeta :-) hoces da se cujemo nekako?pozz

Rado bi da omirišem tvoj CVET

nsman

pozdrav,nov sam ovde,hoces malo da mi objasnis kako to funkcionise? :D

nsman

kakav glup pocetak za razgovor,nemoj mi zameriti,hajde samo malo da se dopisujemo,vazi?

Zuti Narcis

Za dobro drustvo sam uvek raspolozena. :)

Malo je ovo novo za mene pa se bas ne snalazim najbolje,ali ne zameri.Vikendom sam cesto u Novom sadu,a i preko nedelje mi nije problem doci,Ako si za ,zeleo bi da se upoznamo ako si i ti za,kad nadjes vremena dosao bi da izadjemo negde na kaficu.

Zuti Narcis

a kako mislis da se nadjemo tek tako, valjda cemo se prvo malo bolje upoznati?! :)

Nije problem,zato sam i napisao da sam u vidu ovih stvari ne snalazljiv,a zeleo bi ako ti nesmeta da mi vise o tebi kazes,a sta te zanima da me pitas.

Izvini morao sam da obrisem sliku zbog cere,a jos cekam odgovor od juce.
Pozdrav iz beceja

Zuti Narcis

Zelis li da te ja malo vise naucim o pravim vrednostima u zivotu? :)

Zeleo bi.zasto da ne, sve sto vredi u zivotu treba probati.

Zuti Narcis

Ali ono sto moras znati, da sam ja ali bukvalno poput zutog narcisa-veoma nezna, ali i zavodljiva. :)

Dobro jutro , neznos mi ni u kom slucaju nesmeta,a ni zavodljivost mi nesmeta  voleo  bi sve sto te interesuje da me pitas,a ja cu ti reci par reci o meni,radim u drzavnoj firmi,posto imam dosta slobodnog vremena bavim se kuci prodajom alata preko limunda,i pomalo auto mehanikom sta sam zanemario dosta.obozavam vece motore,a i sa njima trgujem pa ih cesto menjam.toliko za sada.
Pozdrav

Zuti Narcis

Deluje mi da jedino sta ti najvise nedostaje je ljubavi, a ja sam vrlo rada da je podelim.... :)

U tome si potpuno u pravu,a i ja sam spreman dosta da pruzim sto se ljubavi tice.

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price