collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Ljilja P. - Gornji Milanovac (1967)

Na mreži

Ljilja P.

miljko1 hvala na komplimentu,trudim se da cela zracim optimizmom,a ne samo moj osmeh :)

Ljubazan

Koleginice draga,jesi li za kontakt(druzenje) sa jednim veoma mladim kolegom med. tehn. hmm na obostrano uzivanje :) Javi se! :)

Na mreži

Ljilja P.

Ljubazan ja sam se ovde prijavila bas zato da upoznam nekog zanimljivog.Ako smatras da si zanimljiv,ne vidim zasto ne bi mogli da probamo.

Ljubazan

HM,pa hajde...Nadam se da ti ne smetaju godine i da volis dobru dobru piletinu od 20 ljeta'.Inace radim kao medicinski tehnicar u jednoj bolnici.Detalje bi ti otrkio,i naravno jos puno toga..Reci mi,za koju si vrstu druzenja? :)

Na mreži

Ljilja P.

Ljubazan mmm,medicinar... pa lepo,lepo...

gangula87


fery01

Dobar dan
Pošto dolazim iz Slovenije i veoma mi se dopadate sam odlučio da se javim. Skoro dolazim u Beograd pa bi se možda mogli sresti. Ja sam bio u Milanovcu kada sam bio u JNA pa mi je malo poznato.To što ste napisali da ste medicinski radnik je veoma lepo od vas što živite za pacienta. Ndam se da čemo se sresti i puno toga još razgovoriti. Hvala i očekujem odgovor Franc

zeka!

Lepojko,prelepa si,vedra,idealna!!Ako si raspolozena za druzenje javi se por.Bas lepo izgledas!

Na mreži

Ljilja P.

zeka! hvala.a kakvo druzenje mislis?

zeka!

Pa zavisi kako se dopadnemo jedno drugom,voleo bih znati puno toga o tebi!Da li moze neka kafica za pocetak,a vremenom ce se sve pokazati,baar ja neumem da krijem kada mi se neko dopada!Izuzetno izgledas!

Na mreži

Ljilja P.

zeka! da, ti znas kako ja izgledam a ja ne znam kako ti izgledas?

zeka!

Pa draga,plave oci,kosa oko 175,80kg a ostalo uzivo,uskoro nadam se!

Na mreži

Ljilja P.

zeka! Skoro pa kao Bred Pit  ;D

zeka!

Pa lutko,da ne preterujem ali za malo.Cujemo se i vidimo.LJubim te!

zeka!

draga damo,izvini za juce,nisam mogao da izvedem nikako,izvini,poljubicu te gde naj vise volis samo oprosti,nacicu nacin da se iskupim!!Nadam se da to lepo lice nije ljuto,razocarano!!!

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price