collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor pripitomljena - Subotica (1984)

raideN

Slatka si ;) al bolje da si ostala divlja :P

dalibor

izgledas veoma umiljato na prvi pogled

xsloba

Jer moze ovde neko nesto da navata ili mozemo samo soft poruke da pisemo?

Cao Milice,ja sam Dejan iz Beceja,Razveden sam i imam dve divne cerkice,76 sam godiste pa ako ti to odgovara i zelis poznanstvo tu sam.
Pozdrav

pripitomljena

Moram ti priznati da izgledas veoma interesantno

Za ineresantno neznam ali za izgubljeno i stidljivo to je sigurno,jel ovo je za mene novo pa nezameri.veoma mi se svideo tvoj profil pa ako ti nesmeta sto sam rastavljen i zelela bi da se licno upoznamo i popijemo kaficu negde u lokalu ja sam za.

Izvini morao sam promenuti sliku jel nesme biti dete na slici.
Cekam odgovor od juce.
Pozdrav  :)

pripitomljena

deki, deki nedelujes ti meni ni malo izgubljen i stidljiv... :)) nmogu ti samo reci da si na ovoj fotki jos veci dasa :*

Mozda jesam malo hrabar na porukama,ali vec kad bi se sreli morala bi da povedes prvu rec jel sam malo na upoznavanju smotan,a slike mozda malo i varaju,nadam se vreme ce pokazati svoje naravno ako ti to zelis.jedino sto mogu reci da mi se svideo tvoj profil kao i to da si jako privlacna i lepa,pa se i velikim sansama nenadam.ali bi iskreno zeleo par reci vise od tebe.

pripitomljena

ja sam osoba koja pre svega sebe ne stedi niukom smislu, pa ni u recima. ako ce ti biti lakse mozemo mi malo i da caskamo dok se ne budemo upoznali. kontam da ce taman tebi biti dobro to sto ces prevazici barijeru u komunikaciji, a meni to sto cu te jos bolje upoznati :*

Meni odgovara,evo recicu ti par reci o meni. Radim u drzavnoj firmi,u slobodno vreme provodim ili radom u kuci, ili sa decom.bavim se prodajom alata preko limunda,i auto mehanikom sta sam zbog vremena zanemario. obozavam vece motore a i trgujem sa njima pa ih cesto menjam.toliko za pocetak,a molba je da i ti o sebi mi kazes koju rec
Pozdrav

pripitomljena

ako si za to da probijemo barijeru u komunikaciji, ajde da to ne bude kuckanjem... broj imas! :*

pripitomljena

nekako se i suvise napalim kad cujem glas, a kuckanjem se ta car nekako gubi. slazes li se samnom?

aleksaxxx

javi mi se...
... i nece ti biti zao...

Rado bi te pozvao ali telenor me izbacuje,izvini jako mi se dopadas ali ako nema drugi nacin mozda se slucajno kad tad sretnemo u subotici.
Izvini jos jednom, i topao Pozdrav

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price