collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Bobana - Inđija (1975)

Bobana

Korisničko ime: Bobana
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Inđija
Godište: 1975
O sebi: Ako ja odem,ko ce ostati? A ako ja ostanem, ko ce otici?

Zvati u periodu: od 14 do 22

Mark123

Odg: Bobana - Inđija (1975)
« Odgovor #1 »
Caos... Sta se radi :D jesi li za druzenje ???

nikolabelic

Odg: Bobana - Inđija (1975)
« Odgovor #2 »
cao bobana,jesi li za neko vidjanje i druzenje u diskreciji

Bobana

Odg: Bobana - Inđija (1975)
« Odgovor #3 »
Nikad ne mozes nekoga osudjivati zbog stvari koje rade, jer nikad ne znas da li ce se nesto od tih stvari i tebi desiti i kako ces na to odreagovati. Tako je to bio slucaj i kod mene. Bilo je to pre nekoliko godina kada sam bila u poseti sestri u Novom Sadu. Dosla sam ,kao i svakog leta, na nekoliko dana da se odmorim od svakodnevnih. Grad je divan za to, reka, obala, setnje, izlasci, slatki momci…

Svako vece smo izlazile u jedan kafic, gde je radio presladak konobar. To mu je posao preko leta, inace je studirao hemiju u gradu. Bio je visok, markantan, sportski gradjen, tamne oci…prosto neodoljiv. Gledala sam ga potajno i prizeljkivala da me pogleda, da mi se nasmeje ili na bilo koji nacin pokaze da me je primetio. Ali u moru drugih devojaka, koje su ga gledale kao i ja, pipkale ga u prolazu, namigivale, ja nisam bila u njegovim ocima…

Hvatala sam sebe da ne mogu da zaspim, da mislim na njega, da se budim oblivena znojem nakon sto sam ga sanjala… Znala sam da moram nesto da preduzmem. Sledeci vikend, obukla sam se najizazovnije sto mogu. Izbacila grudi,tako da mi se vidi krug od mojih lepih bradavica, dubok dekolte na crnoj uskoj haljini, do pupka, dugoj tek toliko da pokrije moj delikatesni predeo… sexi, cipkasti, providan ves… crveni…

Prisao je da nas posluzi. Stajala sam za stolom i lagano mu se priljubila uz ledja i njegovu cvrstu guzu tako da je osetio toplotu mog tela. Sapnula sam mu umilnim glasom…”zelim te”… Pogledao me je i otisao. Bila sam ocajna. Nakon nekoliko minuta doneo je racun i dao ga meni u ruke. Na papiricu je pisalo “za pet minuta u magacinu”…

Otisla sam, otvorila teska vratai ugledala njega. Bio je potpuno nag, preplanuo, izvajanih misica, znojav… Zgrabio me je i bacio na neke kutije. U sekundi sam cula kako se cepa moja uska, crna haljina I naglo kidaju crvene tange. Strasno me je ljubio svuda po telu, stiskao tako da sam jedva dolazila do daha. Osetila sam njegov cvrsti, veliki penis duboko u meni kako sve vise ubrzava. Gubila sam se u njegovim jakim rukama dok me je bacao iz poze u pozu, naizmenicno ubrzavajuci i usporavajuci… bas onako kako ja volim… Nisam vise mogla da izdrzim… toliko sam bila uzbudjena, svrsavala sam nekoliko minuta uz najjace vriske ikada…

Kad smo zavrsili, poljubio me je I otisao. Nisam ga vise videla. Sutradan sam otisla kuci… mozda je i bilo na jedno vece, al je to najbolje i najintenzivnije iskustvo koje sam ikada imala.

Odg: Bobana - Inđija (1975)
« Odgovor #4 »
o vidi ti simpaticne li pripovetkice...vrlo inspirativno... ;)

Bobana

Odg: Bobana - Inđija (1975)
« Odgovor #5 »
Je li mozda i ti poznajes Novi sad iz ovog ugla? :)

Odg: Bobana - Inđija (1975)
« Odgovor #6 »
 :) e...pa ja sam dzentlmen,necu da ti kazem...  :P ;D

Bobana

Odg: Bobana - Inđija (1975)
« Odgovor #7 »
Znaci da poznajes :)

Odg: Bobana - Inđija (1975)
« Odgovor #8 »
e ja to rekao nisam...niti cu negirati niti potvrdjivati...mozda jeste mozda bilo i nije tako...neka neke stvari malo i tajnovite ostanu... ;)
nego,dal ono bese pripovetkica ili stvaran dozivljaj pretocen u reci? neko tvoje slatko iskustvo? ;)

Bobana

Odg: Bobana - Inđija (1975)
« Odgovor #9 »
Dobro :) Stvarni dogadja koji se jednom desio i po svoj prilici samo tada i nikada vise :( Ali je stvarno lik izgledao extra!

Odg: Bobana - Inđija (1975)
« Odgovor #10 »
Pa sto samo  tada...nemoj biti pesimisticna...nikad se ne zna,takve stvari i imaju svoju draz sto dolaze kad im se najmanje nadas i okrenu ti pamet dok trepnes...u svakom slucaju,ko zna kakvih slatkih iskustava bas sada onaj odozgo priprema za tebe...nadaj im se i uvek imaj spreman "adekvatan" odgovor...  ;)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price