collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor duboki dekolte - Vrnjačka Banja (1980)

duboki dekolte

Ajde jos cemo se dogovoriti :)

Draganis

Caos, bas dobro izgledas ..........

Frenky

eee cao komsinice ... sta radis ...?
da li bi zelela da se vidimo ....
slazem se sa tobom kad su sise u pitanju ... nista bez njih ... :) ... a tvoje su predivne ... :) ...

duboki dekolte

Evo me planiram da idem na spavanje. Zelis da se poigras, priznaj? :)

Didi85

e plavuso moja tvrd si ti orah,vidim ja ;) E opusti se ,necu ja tebe pojesti .Nego da popijemo kafu i ispricamo;)

duboki dekolte

Nisam ja ni rekla da ces me pojesti! :) Lepo si gradjen! :)

Didi85

hvala ,trudim se da vodim racuna o sebi i da budem uvek u  formi;)Nebi ja tebe mogao pojesti,jar kad te vidim tako lepu i plavu ja se istopim;)Tako da bices bezbedna veruj mi :)

bane005

cao...jesi za intimnije druzenje sa mladjim muskarcem? :)

duboki dekolte

Didi85 pretpostavljam da redovno ides u teretanu?

Didi85

da idem ves 8god ali samo odrzavam svoju liniju ,nista previse .Jer mi ne odgovara vece tezina smetami nekako.A ti jel se bavis nekim sportom ?

duboki dekolte

Svaka cast. Vidi se da radis na sebi i to je za svaku pohvalu. Ja sam kao nesto u pokusajima vezbala, ali sam na kraju odustala :)

Didi85

Naviko sam da sam u sportu i ,u  treningu.Pa mogu ti reci da i bez sporta lepu liniju imas ,vidi se da vodis racuna o sebi.Ja iskreno takve cure i volim koje vode rauna osebi i paze na svoj izgled.Kad bih te pozvao jel bi dala tvoj br. ili email adresu da budemomoalo bolje u kontaktu,jer ovo me malo ovde nervira ograniceno je itd... ;)

nolekv

Komsinice,svi moji komplimenti za izgled ;)

nixam

eee caos odavno se nismo culi,ako hoces da se cujemo preko skyp-a moje ime je isto kao i ovde samo ***Zabranjeno je postovanje emailova i brojeva telefona....pozzz

nolekv

Komsinice svi moji komplimenti za izgled ;)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price