collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor mica pica - Beograd (1981)

mica pica

tigar2 hvala na lepim recima,za kvalitetan razgovor sam uvek... a mozda i za jos po nesto ;)

tigar2

nadam se da ce nas razgovor dovesti do neceg lepseg,
slatka si kao med i tako jako privlacna i puna eroticnosti

Nikolina

Ej sreco, jel si za zensko druzenje... :*

volimseks85

Mico ubico :-)) hocemo li se nas dvoje malo druziti da ne gubimo vreme :-) :-*

bred pit

Mici, zamisli imamo istu loptu za basket, jedino što se moja potpuno izlizala. Ako si laf moraš mi je nekad pozajmiti.
Ah da, ako može i malo pičke da mi daš, jebi ga, zapade mi i ona za oko.  ;)

mica pica

 bred pit ahhahahah,ma jebes picku,ajmo na basket

prisao bih ti ja odmah, samo kad bih te video ;)

bred pit

Znači ipak si laf! Pičku nego šta nego da jebem, ne znam šta bi s njom drugo radio, a  kad je basket u pitanju uvek sam za. Mislim da bih preko tebe mogao i da zakucavam  :P

mica pica

 bred pit pa mogao bi malo da se prvo ljubis...ali dogovorili bi se vec oko detalja ;)

Zhexy

u basketu nema ljubljenja svaki grublji kontakt prekrsaj :D

bred pit

Ljubim te u glavu tvoju pametnu! Kod tebe sve može, uvek otvorena za saradnju,  ljudima prilaziš širom raširenih nogu, jadnici i slabići bi rekli laka ženska, ali ne zna gamad da je žena najlepša, najšarmantnija, najinteligentnija i najostvarenija kada je laka.
Zato bez brige, sva tri para usana na tvom jedrom telu (u slučaju da nisi znala mindža ima dva para, velike i male) bude ludačku žudnju za poljupcima. Jedino što bih možda, ljubeći ti picu, bio u frci da činim nešto protivzakonito, budući da ta gospođica ne izgleda kao istrošena pizdurina od 31-og leta, već kao, bože me sakloni, nevini 13-ogodišnji cvetić. Da rezimiram, majka priroda te bogato darivala srećnice. :-*

mica pica

 bred pit ah,konacno pravi poznavalac :) Pa gde si ti bio celog mog zivota??? Igrao basket ili ljubio???

Zhexy ma u basketu i ljubavi, sve je dopusteno

VASQUEZ72

nemam reci definitivno  prelep prizor na ovaj jesenji dan ;)

bred pit

Proganja me to pitanje, jedna mala mi je čak pesmu posvetila, poslušaj je - http://www.youtube.com/watch?v=HBxt_v0WF6Y.
Ali evo, sad sam ovde, a kad dođem do prestonice biće prilike da ti budem još bliže. A tad nekud prvo da đuskamo uz ovakve stvari, da izludimo strasti mačko, ili ako misliš da one i bez toga već dovoljno divljaju, odmah ćemo im udovoljiti, onako s nogu, u nekom liftu. E onda na basket, natenane, da pokušam da te čuvam kad igraš leđima, da vidim tvoj ofanzivni skok, i kako braniš ulaz, kako se dižeš na (cum)shot, i slične vragolije.

mica pica

bred pit nisam bas ljubitelj komercijale,ja sam pre za nesto malo zesce... ako me razumes  ;)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price