collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor klinka - Pančevo (1989)

Ostoja

Odg: klinka - Pančevo (1989)
« Odgovor #15 »
Da li si zainteresovana za povremeni seks bez obaveza u diskreciji sa normalnim, 40 godina starim muskarcem?

Odg: klinka - Pančevo (1989)
« Odgovor #16 »
Ћао лепотице, ако желиш мало у провод сад да попијемо пиће напиши... :) пољубац за принцезу

klinka

Odg: klinka - Pančevo (1989)
« Odgovor #17 »
Ostoja jesam ali samo pod uslovom da me ubedis da je normalno da covek od 40 godina zeli da ima sex sa klinkom od 23 godine.

Marko007807 mmm,poljubac i za tebe...j*** ga,kasno sam videla poruku...

Ostoja

Odg: klinka - Pančevo (1989)
« Odgovor #18 »
Ne bi bilo normalno da sa tom razlikom u godinama zelimo da se vezemo i zasnujemo porodicu, pa da ja budem deda kada si ti u najboljim godinama :) . A ovako da ja ponekad uzivam u mladom telu punom energije i zara, a ti u iskustvu, zrelom seksu u kom bih se trudio da osluskujem tvoje telo i pruzim ti najvece moguce zadovoljstvo - zasto to ne bi bilo normalno? Volim da uzivam u seksu i sve da probam i da eksperimentisem osim grubosti i SM. A dugo nisam bio sa mladom devojkom.... Naravno, ukoliko ti je tako nesto zanimljivo i zelis da probas. Podrazumeva se, ako tvoj odgovor bude potvrdan, da cemo se prvo upoznati, popricatipa ako se dopadnemo jedno drugom i utvrdis da nisam neki kreten i kresnuti. Jedino sto to mora biti diskretno i bez obaveza. Ako si za kazi pa da se cujemo ili ovde ili ako koristis kamericu i onaj najpoznatiji program za to  ostoja.djekic. Dakle?

Odg: klinka - Pančevo (1989)
« Odgovor #19 »
cao lepotice jesi za vidjanje :)

klinka

Odg: klinka - Pančevo (1989)
« Odgovor #20 »
Ostoja kameru ne koristim i ne volim. to mi je bas ono bezveze.

piksi cao

Ostoja

Odg: klinka - Pančevo (1989)
« Odgovor #21 »
Hoces onda da ti ovde zakazem sastanak pa da te pozovem da se dogovorimo, ali samo ako si zaista zainteresovana za konkretno vidjanje i seks bez obaveza? Ako nisi nemoj me zavlaciti. Ja ne volim kuskanje do u nedogled ni prazne price. Vise sam za konkretno, probamo pa vidimo da li je ok ili ne. Sta kazes?

bartezi

Odg: klinka - Pančevo (1989)
« Odgovor #22 »
cao malena,stvarno bih zeleo sa tobom da se nadjem,ne na pricu vec na.......

klinka

Odg: klinka - Pančevo (1989)
« Odgovor #23 »
Ostoja a ne volim ni ja u nedogled da se kuckam. Ali ne mogu da ti obecam nista-najbolje da se cujemo. Mislim,ipak ne znam ni kako izgledas,ni da li me privlacis...

bartezi na sta?

Ostoja

Odg: klinka - Pančevo (1989)
« Odgovor #24 »
Podrazumeva se da ako ti se ne dopadnem nece nista ni biti. Predlog. Zakazem ti sastanak i cujemo se. Popricamo i dogovorimo se za vidjenje. Nadjemo se upoznamo i ako smo OK jedno drugom napravimo kombinaciju. Ako se ne dopadnemo, popijemo pice i rastanemo se. Ako odlucimo da se kresnemo i bude nam kul, ponovimo ponekad kada oboma odgovara. Ne precesto, ipak sam ozenjen ;) . Ako jedno od nas iz bilo kog razloga ne zeli vise, tog trenutka se prekida. Moze? Da zakazujem razgovor?

bartezi

Odg: klinka - Pančevo (1989)
« Odgovor #25 »
ako zelis mozemo se cuti,,ili ako zelis,idi na fejs tamo me ima.Sve ja na tebi,a ja ti kazem da neces pogresiti ako se sretnemo.Sta?Pa neko cimanje sa primasama sexa.....

Dobri

Odg: klinka - Pančevo (1989)
« Odgovor #26 »
cao sta ima?

klinka

Odg: klinka - Pančevo (1989)
« Odgovor #27 »
Ostoja e moze-svidja mi se tvoj plan :)

bartezi ne koristim vise fejs-smorili su me

Dobri cao,kafenise se malo. sta ima kod tebe?

Dobri

Odg: klinka - Pančevo (1989)
« Odgovor #28 »
nema nista iz kog dela si Panceva jako mi je poznata ta guza kao da smo se videli ranije

Neodoljiv Luka

Odg: klinka - Pančevo (1989)
« Odgovor #29 »
Cao Mackice ,ajde javi mi se ako si za dobro druzenje i dobar sex javi se cao

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price