collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Nevaljala - Sremska Mitrovica (1981)

goranvukosic

kako da te kontaktiram,voleo bih da se vidimo ti i ja.
Ako imas neki mail pa se javi ili br. mob.uh bas si privlacna i pozeljna,bas bih te gricnuo kisss....

cao komsinice, lepe fotke... :)

Nevaljala

goranvukosic ti bi to voleo da mi budemo negde nasamo? :)

Mc_lovin hvala ti, nadam se da si iskren! :)

Pa ono, nemam razloga da lazem... :)
Inace jel izlazis gde u Mitrovici, mislim da te nisam vidjao u gradu, ili se varam... :)

goranvukosic

hocu da se ti i ja jebemo celu noc,sve cu da ti radim sto pozelis
mmmmm kako bih te ljubio,bas me privlacis,jel hoces da se vidimo
imas li neki mail ili face...

Nevaljala

Mc_lovin pa ranije sam i izlazila, ali u skoro vreme slabo, jer imam utisak da sam kao u vrticu! :)

goranvukosic ne mogu da verujem da sam bas toliko probudila zelju za sexom u tebi! :)

Inace sta ti, cime se zanimas i tako to?... :)

Nevaljala

radim, a kad sam slobodna onda sam ili kod kuce ili sa drustvom. Sta ti radis u zivotu?

goranvukosic

iza mog imena i prezimena dodaj ***Zabranjeno je postovanje emailova i brojeva telefona... dalje znas sama sta ide,ovi nedaju da se ostavljaju brojevi i adrese posalji porukicu pa da se dogovorimo,uhhh jedva cekam da te dohvatim takvu malu,bas su ti strava slike mozes mi poslati jos koju ako nije problem a ja cu ti se oduziti kad se vidimo...kisss za tebe lutkice...

Nevaljala

A pa nema kod mene nistra na odlozeno? Pusti ti jos koju fotku ovde i ja saljem novu... :D

goranvukosic

***Zabranjeno je postovanje emailova i brojeva telefona... bice fotka za tebe,jesi li udata imas li decka,
ljubicu te dugo malenauh kako si jebozovna,tako te zelim....mmmmmm hocu svasta da ti radim...

Nevaljala

Hajde, ja cekam fotku! Trenutno sam slobodna! :)

POCEPAO BI TI OBADVE RUPICE

goranvukosic

nemogu sliku ovde da ubacim neznam sta je a mail nisam dobio posto se nemoze ostavqati na ovom sajtu poslao bih ti slike na mail zaista,bio sam zauzet dva dana pa ti se nisam javljao,tako te zelim mackice mmmmm...

goranvukosic

***Zabranjeno je postovanje emailova i brojeva telefona...,gde si mackice nejavljas se jesi li ti bas iz Mitrovice ili okolina,stalno gledam tvoje slike bas si dobra uh moramo se nekako videtigoogle je moja adresa ljubim te andjele...

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price