collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor PepeljugaBG - Beograd (1968)

skrillex

Ja se najiskrenije izvinjavam na svom recniku,ali mislim da smo oboje svesni gde se nalazimo i kako smemo ili ne smemo pricati...skapirao sam da ta rec nije bila adekvatna u tom momentu,ali ako je to razlog za koji se ne bi culi i ostvarili kontakt,tacnije osporili ga zbog tog izraza,onda nek sve propadne.Jos jednom duboko izvinjenje.

dzoniqs

Ја просто морам да ти кажем да си много симпатична, и да те је милина гледати.  ;)

PepeljugaBG

dzoniqs
a ja moram da primetim da ti jedini pises cirilicu :)

Fudbaler90

ee cao,jesi li za intimno druzenje?

revox

E odavno nisam ovde svraćao, sad vidim da još uvek ima nekih simpatičnih ljudi.

Nisi našla ono što tražiš, ili iz čiste navike držiš profil?
Simpa si lik, to je baš lepo!
 ::)

PepeljugaBG

revox
ma ... navukla sam se na ovo... jer znas neku ustanovu gde ima za odvikavanje hahahahahah

revox

 :D Ma ima tih ustanova onoliko!!!
Aktivna si ovde, ili ubijaš vreme? Da me ne shvatiš pogrešno, ali ovo je dosta sporo. Ako te bude zanimalo, možemo i da se čujemo pa da se dogovorimo za neki drugi vid komunikacije, malo privatniji u odnosu na ovo javno.
No to su samo predlozi, zar ne? Ko zna kakva je realnost?
Do tada, pozdravljam te puno!

 :D

PepeljugaBG


revox
nazovi me :)

revox

Eto i ne rekoh ti zdravo!

No imamo dogovor, pa mi je nekako lakše. Svakako lepo beše.
Sad da su neka bolja vremena, pa da se nastavi na taj način, al šta je tu je. Ako sve ide kako valja, ništa nije ni daleko ni neuhvatljivo, zar ne?
Ovo čudo i dalje pada, ostajem pri tome da budem u kući.

Napiši koju reč kad stigneš!

M.  :)

revox

Eto, prođe popodne, veče noć, sad je već pre podne 10 prošlo, a poruka još nije prošla. Kaže: poruka će biti prosleđena tek kada je urednik odobri (ili nešto slično).
To je ono što me nervira, em idu sporo, em ima ograničen broj, al njihovo je pravo… Zato je na nama da se drugačije organizujemo, pod uslovom da to želimo. Mi smo samo obični korisnici sajta, prema tome dabome!

Razmišljam dosta, i jako mi se sviđa onoo što sam čuo, možda bi još toga mogao napisati, međutim nije sve za javnost. Stoga ne treba da čud izvesna rezervisanost kad i svi drugi mogu čitati.

No, idemo dalje, sneg je tu prisutan, valja sanirati njegove posledice kao i posledice ovog šašavog vremena. Nadam se da ti je bolje, pa ćemo se već kuckati, čuti ili nešto slično.
Inače, tek sinoć primetim da uopšte nema moje fotkice na profilu, a to nije fer prema tebi. Nisam je zakačio kada sam otvarao nalog, mislio sam može kasnije, ali sam se prevario. Nije kao na ostalim sajtovima (FB npr.) pa da možeš dodavati, menjati…
Izvini!
A vidim da nikome nije smetalo, jer inače nisam ovde zalazio skoro celu godinu. Hehehe…

Pozdravljam te, pa… smislićemo nešto, zar ne?

M.

revox

Lagana subota pre podne, konačno je prestala kiša…

Čak i smak sveta kada bi čekali desio bi se, osim što poruke danima ne prolaze…

Neću da se nerviram, ima leka i za to.
Samo pišem, ilustrujem…

Pozz,
M.

revox

Dan četvrti, nedelja!

Bezuspešni pozivi, odlaganja i ostale sitnice produžavaju, eto agoniju…
Ne znam šta da kažem na sve ovo, da li je to još jedna nameštaljka ljudi koji su napravili sajt, da li je poigravanje s ljudskim osećanjima, ili ko zna šta već.
Dan prolazi još malo pa je gotov…
Laku noć ti želim, ne znam da li će ovo ikada biti „odobreno”, al eto da znaš da ima negde neko…

M.

revox

Evo nova radna nedelja upravo počinje. Liči i da je proleće stiglo. I sve će stići osim poruka…

M.
;)

revox

Eto, sad smo oboje na vezi (trenutno), moje poruke su prošle, a  razmišljam da li se i tebi isto dešava!?
Možda!

Videćemo, vreme će pokazati, zar ne?

M. ;)

elezagici

Reci mi da li kod tebe ima sanse neko ko je sa ozbiljnim namerama i ko trazi zenu za brak.Pozdravljam te!

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price