collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor jaca maca - Užice (1986)

patric454

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #45 »
Caos,mogu li da te nazovem preko ovog sajta da se upoznamo?...odgovori da znam ;)

jaca maca

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #46 »
Moze, ali sam ja vise za to da se prvo malo kuckamo i tako upoznamo... :)

zax

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #47 »
Cao zemljakinjo.

patric454

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #48 »
OK..kako ti hoces,samo sam mislio jer ovde ide sporo a kada bi se nasli negde upoznali bi se brze,gde zivis Uzicu,cime se bavis,sta volis a sta ne,kakva si osoba...ja se nadam samo da nisi umisljena i folirant..ja to nevolim jbg..pozdrav pa odg

jaca maca

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #49 »
zax Cao

patric454 Naravno da nisam jer su to takodje stvari koje ja najvise mrzim prilikom upoznavanja.

patric454

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #50 »
Ma bzv mi navoditi kakav sam...videces sama pa ako ti se dopadnem u bilo kom pogledu sve ce biti ok,a izvini ali ovde puno smara,jesi li za sastanak negde,ja sam iz Pozege

jaca maca

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #51 »
Veruj mi da sam vec imala losa iskustva pa zbog toga ipak zelim da saznam nesto vise o osobi sa kojom bi trebala da se upoznam licno!

patric454

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #52 »
Vidi ovako..meni je bitno da si ok i da si normalna,a ostalo cu sve videti ako bude prilika,sta tebe zanima o meni?Jesi li ti ovde samo zbog zezanja ili i za to da se upoznamo?

jaca maca

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #53 »
Drago mi je sto mislis da sam ok. I ja isto imam takvo misljenje za sada o tebi i to samo potvrdjujem time sto se i dalje dopisujemo :) Krenula sam ovde na sajt iz zezanja ali ako upoznam nekoga ko je ok, onda sam i za to da moze da bude i nesto ozbiljnije :)

patric454

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #54 »
0k sam...videces to i sama ako bude prilike a i ne volim da pricam puno o sebi jer ko zna iz kog ces me ti ugla videti...ovde sam zbog prijateljstva i nista vise..rekao sam ti da sam iz Pozege tako da se mozemo videti kad god pozelis a ti pitaj sta te zanima o meni jer sto se mene tice bitno mi je da si normalna osoba...ako zelis ostavi mi svoj e-mail na koji ti mogu poslati svoju sliku....pozdrav ;)

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #55 »
Ciao Maco! Da li vise volis da trcis u velikom parku ili da vozis biciklu od brda do brda? :D

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #56 »
lepe su ti slike ;)

jaca maca

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #57 »
patric454 ali koliko znam ovde nije moguce ostaviti mail... :(

SamotniVuk i jedno i drugo volim, mada iskreno cesce trcim. A sto pitas?

strongman200 hvala ti :)

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #58 »
Pa mogli bi jedno jutro zajedno da trcimo.  :D

jaca maca

Odg: jaca maca - Užice (1986)
« Odgovor #59 »
Vidis i nije losa ideja :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price