collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Dama iz bg-a - Beograd (1968)

bayron

drago mi je sto te vidim...

Milan86

Cao damo,
Kako si?

mmgufi

Cao prelepa...sta se radi ?  :) Jesi li za sms....

marcp6

Cao,Damo..
Da li si za vidjanja sa mladjim deckom...potpuna diskrecija...

MarckoS

Evo javljam se, jesi li za povremena vidjanja? :)

sicilija023

Plaza u uvali stena,skrivena od ociju prolaznika.ti i ja sami skriveni pod stenama u plicaku u vodi,talasi nas nose vezuju udaraju po nama,uzimam te onako zanosno usnama,sedis na meni kako se talasi dizu tako se ti spustas dizes na meni,cvrsto te drzim a ti nogma vezana za mene uzela me nogama i cvrsto stegla prema sebi,tako da me celog uzimas osecas,da uzidises na meni dok taj jak krik uzdaha osecas duboko u sebi i pod vodom osecas neku jaku zar uzbudjena dok vlazis ispustas svoju slast po meni,dok te pratim u p[okretu ritmu i isto svoju slast ostavljam duboko u tebi....

Kad god te pogledam sve te vise zelim. Kako da se vidimo

Dama iz bg-a

janko64 tako sto cemo se prvo cuti,pa ces mi poslatiu sliku,pa cemo se onda mozda i dogovoriti da se vidimo. Ovako ne mogu nista da ti obecam

Lepoto, culi smo se vise puta, ako se secas. Kada ti odgovara da te pozovem da mi das email.? Ljubim te

anesmostar

hmm

zoca68s

Lepotice da li si za upoznavanje i diskretno druzenje

Ja sam takodje za povremena vidjanja. Voleo bih da mogu da vas upoznam malo bolje. Uz neku kaficu npr. a za sve ostalo cemo videti. Zainteresovani??

zoca68s

lepotice ako si za diskretno druzenje javi se ili ostavi poruku da zakazem razgovor. divno izgledas. kisss

omiljen

Često dolazim u BGD poslovno, dali si za takav način susretaj javi mi Dragan Podgorica!

busilac na hotmail.com

Njam, starija uzbudljiva zena ... To me uvek zanima ... Bas me zanima kakva si ... Voleo bih da te malo bolje upoznam, otvorene zene kao ti su retke ...

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price