collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor mazuljko - Kruševac (1989)

djordje93

Problem je sto ja imam Vip karticu a moze samo sa Telenora i Mts-a valjda,a mozemo na blind date pa ako ti se svidim,svidim,ako ne produzis dalje i to je to. :D

dzoki89ks

cao's jesi li za upoznavanje
 ;D

mazuljko

djordje93 e,ne moze ni iz telenora,ali moze s fixnog ;)

 dzoki89ks caos,zato sam se prijavila

djordje93

A zasto da pucam pare na razgovor kad mozemo ovako da se vidimo i kao sto rekoh ako ti se svidim,svidim,ako ne nastavis dalje i gotovo.

mazuljko

 djordje93 jbg, ako ti smatras da je to sto cemo malo popricati "pucanje para" i ako mislis da cu ja da se upoznam sa svakim ko mi napise ovde par recenica,onda se grdno varas, i zao mi je sto si trosio vreme na mene

djordje93

Izvini ribo nisam te prepoznao.Cccc i posle ce da mi kaze neko da ovo nije prevara...

neustrasivi

cao bas si simpaticna svidja mi se to sto si napisala o sebi voleo bi da te upoznam.

neustrasivi

mislim da smo slicni kako da te vidim

čegevara

mazuljko      ?????   maz.maz...

mazuljko

djordje93 duso moja ti si izgleda prevara.Idi na ulicu pa tamo juri neke klinke, a nemoj ovde da se kacis sa jacima...


miloskv

mazuljko svidja mi se to sto si direktna i otvorena... sta mislis to i govoris... ja sam isto takav... ako si za upoznavanje javi se...

Trir

Ćao,imaš na mom profilu šta želim,pa ako te zanima javi se...

mazuljko

miloskv,Trir:javi se,javi se,javi se...evo javlja mi se  :o

Trir

Vidiš mazuljko moj predlog je sasvim legitiman.Nemoj mi reći da si ovde da bi se malo zezala sa ovim likovima i da neko ko je tako lep  i mlad (ako su ovo tvoje fotografije)ima potrebu za tim.Ti možeš u normalnom životu da priuštiš bilo koga ako je sa tobom sve u redu.Shodno stim nema potrebe da se šokiraš,predlog još važi!

mladen83

cao, sta kazes na jedno sexi mazenje do zore

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price