collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Mamita - Sombor (1970)

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #45 »
Hahahaha  znam da si se salila bre:):):))).Nego te melo ...znas,znas:).Pa kad vec ne mogu stvarno ja cu malo na daljinski:).Ma ne,ne kazem da ne mogu,toliko mator jos nisam ;D ;D.I sta bi ti,da obucec crvene tange pa da me tucas gumenjakom:):):):):)))!!Joj stvarno si grozna,hoces bre od mene normalnog da napravis GAY-a:)?E taj film neces gledati:).A da ja tebe obucem  ...tange,halteri i svilena,prozirna kosulja a,a,a:)?E to ti se ne dopada jel,a mene u crvene tange jel,jel,jel,a,a,a:):):):)?Slusaj mala:),nemoj da se zezas sa pecarosem koji je juce uhvatio 6,3kg sarana;):)!Dakle vidis da savladam ribu:) od 6,3kg a da necu tu tvoju malecku:):).Doduce mozda i nije mala ;D ;D ;)

Mamita

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #46 »
A otkud tebi to da kada obuces crvene tange da one moraju da budu sa gumenjakom? :D Ili je to tvoja podsvesna zelja? :D

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #47 »
Prvo da razjasnimo nekoliko podpuno nevaznih sitnica:).Ja nemam svest niti savest:):):)))!Nja,nja,nja moja podsvesna zelja :o :-\ :o :D>I nemoj vise da mi se kovrdzas:),znas:)?Ej ne zezaj se sa ovako ozbiljnim temama jer necu te podupreti :) :P kad ti samo malo bude trebalo:).Pazi,to jjako okrutna i grozna kazna.Cekaj da pogledam strunfove pa ti pisem malo kasnije ...;) :-*

Mamita

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #48 »
Moje je da pitam! :) Kako kaze ona narodna "pas koji laje ne ujeda" :D Jesi li odgledao strumfove?

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #49 »
Ej cai mamita :),gotovi strunfovi pa rekoh da ti se javim :).Ma retko i dolazim na sajt jer me smara cekanje da objavi poruku ...Nego jesi nafatala :) nekog da ti se suprodstavi ako sme  :) ;)?Hteo sam ti poslati broj fona da se cujemo ali znam da ti ne bi imala hrabrosti javiti se :) pa sam odustao  ;D

Mamita

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #50 »
Nahvatala, ali mi je brzo pobegao... :( Slabici!

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #51 »
Paaaa,sta da ti kazem :(?Jedino mi bode oci ova rec POBEGAO :).Mislim ... zasto je POBEGAO  ;D ;D ;D?Ma zezam se naravno.Slabici,slabici kad se sa takvima muvas :),a nas koji imamo hrabrosti zavlacis mesecima :) ...slabicu :)!

Mamita

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #52 »
Zavlacis mesecima?! :(

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #53 »
Ajoj :(.Ma daj zezam se malo :).Mada je meni ovo kuckanje izgledalo kao da traje vec mesecima a nista se ne ozbiljnoje ne desava :).Mislim da nisi odgovorila ni iz kog dela grada si ;).Ja sam kod logora :),mozda smo blizu :).I ko zna dokle bi se ti ovako kuckala i odlagala vidjenje :),do starackog doma  :D?

dulence

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #54 »
mamita, jesi za druzenje
i ja sam solo u slicnoj situaciji kao ti
i zeljan sam dobrog drustva i dobrogzezanja

Mamita

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #55 »
Zoranzoja Ne znam kako ti, ali ja jos nisam ni blizu starackog doma?! :D :D :D

dulence kome moze da skodi dobro drustvo? :)

dulence

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #56 »
jel postoji sansa da se nadjemo na nekom drugom sajtu
gde poruke malo  brze cirkulisu
da se stvarno bolje upoznamo
ko sna mozda ti se i svidim

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #57 »
Pa nisam ni ja :),kod logora sam :).Aj bre da popijemo kafu i upoznamo se,ovo kuckanje ide u nedogled ...

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #58 »
Vidim ja da se svi ovde nesto kao pale i traze a u stvari se boje kontakta ;).Nista ...pozdravljam te  :-*

redakslucaj

Odg: Mamita - Sombor (1970)
« Odgovor #59 »
Cao macko  :) :-*

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price