collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Sanja ski - Knjaževac (1985)

Sanja ski

Korisničko ime: Sanja ski
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Knjaževac
Godište: 1985
O sebi: Mnogo volim skijanje, zimu uglavnom provedem na Kopaoniku, a leto kod druga u Becicima.

Zvati u periodu: od 14 do 20

AlaMunja

zima je daleko? si za neko druzenje?

pindra

ako volis leto mozes kod mene u sutomore naselje zagradje bas je lepa vikendica imam jako lepu vikendicu za raj i dobar sex uzivanje ako hoces upoznavanje hajde da se nadjemo na tajnom mestu i kad pozdrav javi se ccaaaoooooooooooooo

Sanja ski

vise volim zimu,ali nije ni leto lose kad je dobro drustvo.A kako si mislio na tajnom mestu da se nadjemo,kad ja ne znam koje je to tajno mesto?

pindra

pa kako mislis u park da se nadjemo da se vidimo a sto se tice sexsa moze dogovor gde hoces pa da se nadjemo nekako uvece u park znas gde je cesma tu je klupa pa se tu nadjemo ako hoces ako neces tvoj problem pitam dali volis dobar sex drugarski ako ne nista pozdrav

mantzel

Jesi veceras da se vidimo, recimo u parku

Sanja ski

mantzel:nisam luda da po mraku sa tobom idem u park!

pindra

cao hajde da se vidimo na stadionu ja svako vece vozim sportskom biciklom crvenom preko puta elektrodistribucije hajde u nedelju uvece da se vidimo u 18 h ponedeljkom u 18h utorkom u 18 h sredom u 18h cetvrtkom u 18h petkom u `18h ja cu da prolazim biciklom ti me cekaj da se upoznamo i dogovorimo za dobar sey i lizanje picke ti obrijaj picku dobro lizem pozdrav

Sanja ski

pindra:obrijaj ?

mantzel

Mmm...maco ;-)

pindra

cao kazi mi kad da se vidimo kog datuma da se nadjemo na stadionu u 18h 17 novembra subota preko puta elektrodistribucije ako ne moze onda u utorak u 19 h kazi mi kad da se vidimo

Sanja ski

mantzel  Mmmm cico ;)
pindra ??????

mantzel

Kvo sad rabotis ;-)

pindra

maco hajde u subotu da se nadjemo da te lizem pickicu mmmmmm da te dobro izjebem i da mi psis ekolosko pusenje to je zdravo da te jebem malo u guzicu da te pitam dali hoces javi mi da znam molim te macooooo ljubim teeeee

cao..decko iz knjazevca..

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price