collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor voajer - Aranđelovac (1983)

jaaaaa

Cao medena.Da li si za upoznavanje i nesto vise od toga
Moze povremeno vidjanje.
Ako si za javi se

mynimude

cao lepotice

voajer - Aranđelovac (1983)
« Odgovor #197 »
imas skype da pricamo i da vidimo dali moze da se zabavljamo bolje

parzanjuilipar

Ako si zainteresovana za neke stvari koje jos nisi probala,javi se.Imas lijepo tijelo i volio bih da te gledam dok vodis ljubav sa mojom prelijepom zenom...

srkisrle

Nadam se da ce ovi sto se kao nazivaju urednici objaviti ovo.A sto da ne objave kad je to javni dokument na netu.Text je iz Blic-a 15-og avgusta i moze da procita ko god hoce.Valjalo bi i ovde da se objavi sto da ne.I nema nikakve veze sa sexom.Ali ipak je sex?Zar ne? Kaze....


Policija u Srbiji mesečno uhapsi bar jednog vidovnjaka, vračaru, iscelitelja, nadrilekara, čiji je moto da finansijski ojade građane koji su bolesni ili je neko od njihovih najbližih teškog zdravstvenog stanja, a koji su spremni da daju i poslednji dinar, pa i da se zaduže zarad ozdravljenja.
 
„Najdanovi krugovi“ privukli su na desetine lakovernih i nesrećnih

Ipak, zbog blage kaznene politike oni najčešće prođu sa novčanim kaznama i nastave „posao”, pa je tako policija otkrila da su pojedine vračare flaširanom mineralnom vodom „lečile” obolele od kancera.


 Statistika pokazuje da je više od sedamdeset odsto roditelja vodilo svoju decu nadrilekarima, kojima su mesečno u proseku plaćali između pet i petnaest hiljada evra.




 Samo protekle nedelje smederevska policija podnela je krivičnu prijavu protiv Branimira Terzića, poznatijeg kao Krca iz Selevca, ali ne zbog prevara građana, već zbog toga što je utajio porez na prihod u iznosu od 1,1 milion evra.

 
Od talismana do voska
 Neretko se tehnike „lečenja” obavljaju posrednim putem, pomoću bioenergije, fotografija, telefonskim pozivom, viskovima, voskom, talismanima, kartama, delovima životinjskog tela. Nažalost, takve aktivnosti nadrilekari primenjuju i kada im se za pomoć obrate najteži bolesnici u terminalnim fazama bolesti.


Istog dana podneta je prijava i protiv Bosiljke Stanković, zvane Vidovita Sonja, osumnjičene da se kao vlasnica agencije za izradu horoskopa bavila nadrilekarstvom i prevarama.

 

Ona je osim „izrade amajlija” koje leče od najtežih bolesti, za visok iznos novca „lečila” bioenergijom na daljinu. Policija je utvrdila da je amajlije izrađivala po ceni od pet dinara, a građanima naplaćivala i do 25.600 dinara.

 

Zanimljivo da se već godinama pred sudom vodi postupak protiv Borke S. iz Vučaka, znane kao majka Borka, za “Najdanove krugove”, ali svi ti procesi traju dugo i ni u najavi nije da će neko od optuženih biti i osuđen.


 Prema rečima kriminologa Dušana Stošića, za nadrilekare i slične prevarante zajedničko je veoma nizak nivo obrazovanja i činjenica da je posao kojim se bave ilegalan, dakle kažnjiv, ali ih je vrlo malo u zatvorima.


 - Ljudi vrlo retko odluče da prijave „vrača” jer ne žele sebi da priznaju da su prevareni, a kada se to i dogodi, plaše se neke osvete jer i sami veruju u neljudske moći tih ljudi. S druge strane, vrlo je teško zakonski kazniti te prevarante, jer dokaza ima vrlo malo zato što ljudi novac daju dobrovoljno, „koliko imaju”, po nepisanim cenovnicima. Zbog toga, samo sa novčanim kaznama, nadrilekari vrlo brzo nastave sa prevarama - objašnjava Stošić koji je radio brojne stručne radove na ovu temu.


 Prema rečima psihologa, u prirodi čoveka je da traži alternativna rešenja kada zvanična medicina iscrpi sve mogućnosti lečenja. Pojedinim bolesnicima, posebno u slučajevima kada bolest ima i psihološke osnove, nadrilekarstvo bar prividno pomogne.

 

Reč je o snažnoj sugestiji i uveravanju nadrilekara da je njegova metoda uspešna. Ovakve metode imaju placebo efekat, odnosno isti efekat koji se ponekad postiže zamenom leka tabletom koja nema nikakva terapeutska svojstva, a pacijent može da oseti olakšanje.


 - Uzroci porasta ovakvog tipa lečenja nisu samo neobrazovanje i neobaveštenost, budući da postoje podaci o tome da se broj nadrilekara u Srbiji u poslednjih petnaest godina udvostručio, kao i da se ta pojava može sresti i u velikim gradovima. Porodici i pacijentu je teško da prihvate da leka nema, pa posežu za rešenjima koja nudi nadrimedicina. Ljudi o tome retko govore, a i tada najčešće samo osobama od poverenja.



IIiiiiiii?Sta bi na kraju????                                               

slavoljub

dali si za umetnika u postelji bg/

Neodoljiv Luka

Cao Ajde javi mi se da se druzimo svidjas mi se ako si za to ...

zoks1953

javi se da se gledamo

srkisrle

Na sred asfalta u gradu
stojim parkirana
nisam sigurna da l' sam dosla
ili posla

I ne znam da li sam tuzna
il' iznervirana
sto i nocas nikom nisam
dobrodosla

Kakvo telo, kakav struk
kakve grudi, super look
a tebe bas briga je
sto ovakva tuguje

Kakvo telo, kakav struk
a kreteni prilaze
pogledi im s lica mog
na dekolte silaze

Pitaju da l' dobro sam
bar pola kako izgledam

Ma dobro sam, dobro nikad bolje
a suze, te suze nisu moje
te suze zbog tebe sto sjaje iz mraka
nisu moje vec raka iz mog podznaka

Palim alarme u glavi s tvojim ludostima
noc je vrela, ja u klubu ispijam koktele
spremam odlikovanja svojim glupostima
bas me briga sto te nema, svi me zele

stefan 021

kod tebe sve sočno...

kikaa

spreman san za gledanje,moze?

milosav

sta radis ?? :)

darkx88

seceru jesi li stvarno za sekx,ako jesi pokaza cu ti zeku na bukulji

dobri55

E cao mala dali si za jedan sastanak....

svabo89

Ja bih voleo da gledam druge bas kao i ti :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price