collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor DivnaR - Bačka Palanka (1985)

DivnaR

rakijadupla mozda da poradis i malo na strpljenju? bas i nemam vremena da stalno budem ovde. a ne razumem sto bi bio sumnjicav?

dugo sam cekao da se javis na zakazano vreme...ne znam sta se desava sa ovim sistemom...mnogo si mi simpaticna...tvoje lice mi je nekako poznato...ja sam ceo zivot strpljiv i stalno nesto cekam ali ne znam koliko cu jos moci da cekam a voleo bih da se upoznam sa tobom...

Hoces da se vidimo negde? ;)

Nikako te nema.Bas sam razocaran.

DivnaR

rakijadupla a sto se ne bi ti javio,kad si vec toliko nestrpljiv? budi malo dzentlmen,a ne samo da dzangrizas :P

kada bi trud i zelja bila obostrana organizacija bi nam bila mnogo bolja

DivnaR

rakijadupla- opet nesto dzangrizas  :P

jesi li ti zaista iz backe palanke? :)

nisi mi nesto druzeljubiva.....izvini sto sam potrosio tvoje dragoceno vreme...

DivnaR

rakijadupla nnije da nisam druzeljubiva,nego nemam vremena da sedim za kompjuterom, i to sam ti vec i napisala jednom.

Znam ja da ti nemas vremena da sedis za kompjuterom.To si mi ranije napisala.Nevolim ni ja ali je ovo jedini vid kontakta sa tobom.Mada one tvoje reci kako ja nesto dzangrizam me automatski odbijaju.Ja volim iskrenost u cetiri oka ali ako bas mora ovako onda mi bar napisi da nisi zainteresovana da se upoznas sa mnom i ja cu automatski odustati.Ja se na tebe neljutim.Na tebi je izbor.

Maki007

Yo  ;D  Sta ima

midijan

cao divna voleo bih da se upoznamo radi druzenja

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price