collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor duboki dekolte - Vrnjačka Banja (1980)

duboki dekolte

Korisničko ime: duboki dekolte
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Vrnjačka Banja
Godište: 1980
O sebi: Zena bez grudi, kao i selo bez crkve. :) Jesam li upravu? :)
Zvati u periodu: od 17 do 22

johny25


mad_rider

ne volim samo da gledam...volim da to predje na akciju...naravno ako zelis?

milic grom

prava si mačkica.....šta se radi u Vrnjačkoj Banji??????.baš si prelepa,simpatična,seksi....   samo zbog tebe ću doći u Banju....pozdravvvv

duboki dekolte

johny25 cao :)

mad_rider odlicno, samo izvoli!

milic gromhvala ti. vidis taman bih mogla predloziti da me uzmu za promotivno lice Vrnjacke banje! :)

milic grom

и треба да предложиш......промотивно лице,заштитни знак......права си лавица,тигрица....јел може ексурзија по Врњачкој Бањи,нисам био 15 година тамо....а тако шармантну,привлачну,неодољиву,секси даму нисам видео...................поздраввввв...имаш неко име?????????или је боље лавица,тигрица....

mad_rider

kako da se nadjemo, jel imas skype ili m.s.n. ***Zabranjeno je postovanje emailova i mobilnih...

duboki dekolte

milic grom mozes da me zoves kako god zelis! za tako lepe reci... prosto ti mi daj ime kakvo mislis da mi stoji! :)

milic grom

tebi sve lepo stoji.......ni jedan cvetić se ne može sravniti s tvojom lepotom,šarmom,privlačnošću.......nego ovaj sajt,po tri dana ne može poruke da pošalje..........bilo bih super da se vidimo......šta ti misliš lavice......

duboki dekolte

ne kazem da ne bih bilo lepo, ali nemam bas lepa iskustva sa nalazenjem odmah. na kraju se uvek do sada ispostavilo da sam lose u radila i rekla sam prosto sebi da to vise necu raditi. onaj koji zeli upoznace me ovako kroz poruke, pa posle cemo da vidimo sta i kako!

Didi85

cao plawuso  ;)

duboki dekolte


Didi85

sta se radi ;)

grand030

cao kao si
voleo bi da se upoznamo

duboki dekolte

Didi85 evo malo sam dosla da vidim sta ima na oglasima i da proverim da li si mi odgovorio. :) sta ti radis?

grand030 grand030 je li kod tebe sve na brzaka? :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price