collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor aleksandra034 - Kragujevac (1979)

aleksandra034

Ne, nisam na to mislila. Izvini ali meni je to malo fuj... :(

dorijangrej11

Ok, bezvezan predlog, palo mi je na pamet...reci, kako si ti zamislila? Slobodno, kako zelis...

aleksandra034

Ja sam pre za varijantu da se ovde upoznamo, pa cemo vec dalje videti kako ce se odvijati stvari

dorijangrej11

Ok, slazem se...ne moras da brines, nisam niti kreten niti sta slicno... Ovde poruke strasno sporo putuju, pa ne bih voleo da upoznavanje tece toliko sporo. Zao mi je da nam vreme tako prodje, u kuckanju na svakih pet dana...  :( Ali, necu forsirati, naravno. Iako me strasno privlacis, samim tim sto se slazemo oko dosta stvari i ideja  :)

aleksandra034

Mozda je i bolje kad idu ovim tempom. Onda sve sto uradis uradis polako, a da ne bude ishitreno! :)

dorijangrej11

Ok, bicu strpljiv i sacekati te da sama odlucis kada cemo se videti  :) Nadam se da ce biti uskoro...  ;)

aleksandra034

Naravno da hoce! ;)

dorijangrej11

Reci mi...zagolicaj mi mastu...kako bi volela i sta bi volela da uradimo prvi put...?  :) Hajde, znam da to vec imas u glavi...

aleksandra034

To su uglavnom stvari koje ne planiram, vec prosto pustim da mi se dese i da odreagujem u momentu :)

dorijangrej11

Spontano...najlepse!  :) Reci mi...sta cekamo, onda?  :)

peka112

cao,da li si za diskretno druzenje sa zgodnim ok tipom?

aleksandra034

dorijangrej11 pa sta ti predlazes?

peka112 zdravo :)

dorijangrej11

Reci mi nesto...zivis li sa nekim ili imas smestaj u kome bi mogli da se vidimo...? Pa cemo se dalje dogovarati...

aleksandra034

Ne zivim solo... :(

dorijangrej11

Ni ja  :( Onda nam ostaju alternativne sredine...priroda, auto, nesto...negde... Nadam se da je sredina nebitna, vazna je masta i zelja  :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price