collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor SVE I NISTA - Aranđelovac (1972)


reci mi nesto o sebi,sta volis ?

da , reci mi nesto otebi, sta volis

SVE I NISTA

Kako mislis sta volim?

voleo bih da te upoznam, pa bih voleo da znam sta volis , uopsteno

SVE I NISTA

Vplim kada je musarac pazljiv i kada je pravi dzentlmen! :)

revox

 :) Hej devojko, jel tebi nešto uspelosa ovim sajtom? Znamo se i sa jednog drugog, pa mi pade napamet da te pitam. To „znamo se” je sasvim uslovno, koliko je to moguće u ovakvim uslovima. Ja baš nešto nisam preterano ubeđen, tako da razmišljam i da se odjavim, al ajde.

Eto to sam samo hteo, nadam se da ne smetam?
Znaš kad pogledam ovako, sve izgleda da su svi sami, niko nikoga ne može da pronađe, tu a tamo se neko ogrebe za neku „avanturu” sa malte ne slučajnim partnerom i svako ode kući na svoju stranu. Nije ni to baš toliko normalno, zar ne?

Pozz veliki  ;) za tebe.

SVE I NISTA

Meni jeste, a tebi? :) Naravno da ne smeta, mada ja i verujem da ima dosta ljudi koji i jesu na neki nacin usamljeni, pa traze prijatelja ili neku avanturu i na ovakav nacin! Sto da ne? :)

revox

Naravno da ne!  :)  što ne znaće da neće, a kada, e pa to je već filozofsko pitanje! Poslao sam ti već odgovor drugim putem, mada ne znam da li si ga dobila. Ovo je ipak Balkan, te ste tako vi devojke ipak u prednosti, blagoj. Doduše, možda sam i ja promašio sajt, ja bi radije neku vezu nego usputnu avanturu, al ajde de. Nešto se već duže vremena dopisujem sa jednom devojkom, pa će valjda biti nešto. Možda?

Eto ja tako. Pozdravljam te puno, nadam se da ćeš nešto pronaći na duže staze, lepo izgledaš, dobra ti je profesija, mislim da zaslužuješ.

 ;)

revox

 :) Izvini, odavno sam poslao odgovor, ali to ne stiže, kaže da je na čekanju odobrenja. Šta to znači i zašto toliko traje, zaista ne znam, ali tako je. Nije do mene. Evo noćas se pomeraju satovi pa ćemo duže spavati, nadam se da će i admini proslediti poruku.

Pozz.  :D

P.S. Ako ti bude interesantno, dopisivaćemo se?

SVE I NISTA

A ti se to dopisujes sa jos jednom devojkom pored mene? :(

revox

 :) Pa nisi ni ti od raskida! Šalim se, al vidim da si popularna, svi te nešto cimaju, lepa pitanja postavljaju, onako „uobičajena” zar ne?

Pa da je se nešto dopisujem, mada kako se sve to razvlači mislim da od toga ništa biti neće. No dobro, ako ne probaš nećeš znati?  ;)

Vidiš, ti kažeš da ti je nešto uspelo, sad dal valja i traje, to ti najbolje znaš.

Nadam se da nisi previše tužna. Ne znam da li si dobila i porukicu sa onog drugog, al šta je tu je.

Kad opet budeš vedrog raspoloženja, a ne  :( , javi se, pa nismo preko sveta!

pozz  :)

revox

 :) Pa da primetim, i ti si ranoranilac! Lepo je znati da ima još ljudi koji dan koriste za normalne aktivnosti, a ne da spavaju do podne (ili ne daj bože, još duže).

Ništa nisam sad hteo, nego samo da ti kažem šta sam pomislio, jer videh te da „svetliš”.

Pozz!

P.S. sad je pon, zadnje dan okt, a i 7 ujutru je. Ja funkcionišem rano, a ti?  ;)

revox

Uf, ovo prođe nedelju dana, ama ništa. Strašno.

Samo da te pozdravim, za sada!  ;)


SVE I NISTA

Hej sta se radi? Bila sam ovih par dana bez kompjutera, neki virus me je zadesio pa sam morala na kraju da instaliram ponovo windows i more podataka mi je pojedeno... :( Samo sto mi je stigao kompjuter! I ja odmah pomislila na tebe da vidim sta mi radis! :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price