collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor LotosovCvet - Kragujevac (1984)

Cao, jesi li za druzenje?  :)

LotosovCvet

aaaaa ipak nisi! Sorry pogresila sam u proceni...

bird3101

Treba ti da me licno upoznas,da mozes da provalis jesam li nervozan :D :D al ja mrzim nervozne i napete ljude u principu :) planiram te jedan dan zvati,kad skoknem do srb,ak je to ok? pa pricako,za razliku od ovog s ... :D

bird3101

da pricamo,za razliku od ovog s ... :D pogrijesih,u mraku kucam,jbga :D

LotosovCvet

i ja isto mrzim nervozne ljude prosto sire negativnu energiju. drago mi je da ti nisi jedan od njih! :)

bird3101

Zato ti siris pozitivnu energiju,cak i preko kompa :D

LotosovCvet

stvarno? :)

bird3101

Mozda zvucim ko u trecem razredu osnovne skole :) ali otvorim tvoju sliku,pogledam u te zelene oci i nekako se malo manje umorno osjecam,ako sam umoran,ako sam nervozan malo manje nervozno,ako sam veseo jos veseliji ::DD

LotosovCvet

bas mi je drago da imam tako pozitivan efekat na tebe. :) meni je zao sto ja tebe ne mogu da vidim, mozda bi i ti na mene uticao tako pozitivno i fizicki, koliko utices sada psihicki :)

bird3101

A moje oci daleko zadiru u dusu i vide svaku tajmu samo da znas :) ali radi jedino u zivo :)

LotosovCvet

mislis da ces tako otkriti tajnu u meni? :)

bird3101

Pa volio bih da pokusam :)

LotosovCvet

pokusaj... :)

bird3101

Evo preko slike. Sa 16-17-18 godina si se bila jako zaljuila,bio je neki mangup,student,filozof,recit.To nije uspjelo,ti izasla prilicno povrijedjena iz toga.Posle slijedi niz veza,al niko nije uspio da ti takne srce i jos uvijek na sve romanticne stvari padne ti tvoj bivsi na pamet.E sad moguce da je i tvojih godina to nisam siguran,al kad bih morao best bet bi bilo da je stariji makar 5 godina od tebe... kako mi ide do sad?

LotosovCvet

pa mogu ti reci da i nisi puno pogresio! :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price