collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor andjeli - Kragujevac (1952)

andjeli

Korisničko ime: andjeli
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Kragujevac
Godište: 1952
O sebi: Moji mali andjeli su se osamostalili i odleprslali svojim stopama a moj andjeo cuvar sto me je pratio celog zivota me je napustio pre tacno 5 godina bas na ovaj dan. Znam da me sigurno od negde cuva ali znam i da ne voli da sama ustanem i legnem jer mi je najveci strah bio samoca koji se eto obistinio. Zelim jedno pre svega lepo prijateljstvo sa osobom slicnoj meni (sa ozenjenim muskarcima i mladicima jasno da nemam nikakvu slicnost)

Zvati u periodu: od 14 do 24

parlament

izgleda da su nam sudbine iste,tek sam se ulogovao pa nisam stavio sliku,jer ne zelim da stavljam stare slike
Veliki pozdrav

andjeli

A kako mislis da su nam sudbine iste?

parlament

Znam da me sigurno ona negde cuva ali znam i da ne voli da sam ustanem i legnem jer mi je najveci strah bio samoca koji se eto obistinio. Zelim jedno pre svega lepo prijateljstvo sa osobom slicnoj meni.

andjeli

Mogu ti priznati da nimalo nije lako ostati sam... :(

parlament

meni kazes?posle cetrdeset godina bezbriznog zajednickog zivota,kao da sam pao sa plakata.zato znam kako ti je,ali zivot ide dalje.

andjeli

Stvarno je katastrofa. Cak nije vise ni da kreces od nule, vec od minus sto... :(

parlament

Kako se ti snalazis,ja veruj mi tesko 8)

parlament

Bez obzira na sve ti lepo izgledas,i svidjas mi se!

andjeli

Pokusavam nekako da se vratim u kolosek iako me je sve to bas bas izbacilo i psihicki, a i materijalno. Ali sta je tu je. Prosto se mora dalje... :(

ozbiljankg

ćao mala :-*



* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price