collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor SVE I NISTA - Aranđelovac (1972)

revox

 :) Pa lepo je da neko misli na mene!
Šta radim, evo sad ušao u kuću, (ako na to misliš) radio jutros od 6, mada je nedelja. Volim da radim vikendom, em tišina na poslu, laganica, em nemam ni preteranog razloga da sedim u praznoj kući. A u krajnjem slučaju, ostaje mi neki radni dan slobodan.

Šta radim? Ništa posebno, kuća-poso (ko u onoj glupoj pesmi), i sve u krug. Ma nismo nešto više u prilici da mnogo izvoljevamo.

Kad smo već kod windows-a, ja sam se jednom opekao, pa više ništa ne držim na sistemskoj particiji. Dok sam imao outlook svaki drugi-treći dan sam pravio rezervne kopije mailova. Ono što sam pogubio, nema ga više.

A otkud tebi da baš pomisliš na mene, a ne znaš ni kako izgledam?
Šalim se, verovatno si videla na onom drugom moj profil. Ako nisi, mogu da ti pošaljem, ako te zanima.

Šta ti? Reče da radiš to što radiš, pa me zanima da li ste imali i vi neki mini raspust kao ovi u Bgd?

Interesantno je ovo kuckanje, zar ne? Ali ne mogu baš sve da ti pišem, jer svako ovo može da pročita. No, uvek postoje i druge metode, ali to po dogovoru!

Danas sam sa društvom (nedelja) iskoristio dan da napravimo još jedan roštilj u nizu. Merak! Neka su nama ovi lepi dani, pa da uživamo još malo.

A ti?  :)

Zanima li te nešto konkretno? Pitaj, piši, možemo se i čuti, nikakav problem. Ličiš mi da si OK lik, pa zato se i upuštam u neku prepisku i komunikaciju s tobom.

Pozz  ;)

Skorpija91

Sa ostalima nista,a samnom sve  :P

revox

 :) Ujaaa, ima li koga? Kod vas u kraju mace samo jezike ručkaju?

Bože, što si šašava, al nek ti bude.

Pozz  ;)

revox

Uf, toliko si mislila na mene, da te sad opet nema?
Ili sam te ja nešto naljutio?

Ah, koliko pitanja ja postavljam, a možda i u prazno!

Eto to ja tako nešto razmišljam, a ti me rezuveri…  8)

miloscakic

Lepa zena! Ako si za neki "kontakt" mozes da se javis.

SVE I NISTA

revox Ne, ja definitivno nemam srece sa tehnikom. Sve mi je do komp radio po principu "ja radim ka mi se hoce". Naravno da mu se moze tako kad ne radi kod privatnika kao ja :D No, salu na stranu. Danas je stigao sa popravke i nadam se da ce sada raditi, ali se samo nadam. :) Otkud to da mislim na tebe? Pa ne moram te videti da mi mislila na nekoga. I to na osobu sa kojom sa zapocela caskanje, ali tehnika je ipak ucinila svoje. tako da se nadam da cemo napokonb moci da se "normalno" dopisujemo :)

Skorpija91 Bas si luckast! :D

miloscakic A kad kazes kontakt, ti mislis na... sta? :)

revox

Mašala! Već sam msliio ništa, odpilila me ko suvu granu!  :)
Ma šalim se, shvatio sam da nešto nije u redu, čim te uopšte nema danima. I bio sam u pravu kada sam pomislio da je komp zeznuo stvar. Eto, to mu dođe kao vidoviti ja!

Sad ćeš verovatno da me pitaš šta ima? Moram te razočarati, takoreći ništa. Ekrem Jevrić kuća-poso i tako redom. Dobro malo kućnih poseta dobro dođe, pa se time i rukovodim.
Pre neki dan sam eto postao straji jednu godinu, al ne shvatam zašto ljudi prave dramu oko toga. Meni je i dalje isto, ne osećam se ništa lošije, hehehe…  :D

Za sada nikakve šeme na vidiku, al ko zna zašto je to dobro. Verovatno da bi malo više vremena posvetio sebi, tj poslu. A mogao bi i da presložim komp (sad te verovatno nerviram spominjanjem istog), nakupilo se mnogo toga. Bolest je teška i neizlečiva, pa tako i ova moja sa prikupljanjem muzike. Postalo je tesno, sad razmišljam kako to da premostim. Ma smisliću već nešto. A to sa tvojim kompom, mislim da nije neka velika filozofija, dobro možda malo treba ozbiljnije čačnuti, al onaj ko zna mora da može da reši problem.

Još dva dana odmora, a od subote opet na posao, jbg. Šta da se radi.
Šta ima kod tebe osim tog malog što te zeza?

Hajd sad, pa ćemo valjda da se ustalimo!

Pozz
  ;)

SVE I NISTA

Nisam, Nemoj da si takav :(

Vidis mozda stvarno i imas neke vidovnjacke sposobnosti :) Znaci  kod tebe je u sustini kao i kod mene, sve ti se vrti na vec poznatoj relaciji... Srecan ti rodjendan sa zakasnjenjem :) Pitacu te ja za par godina, da vidis kako ces svaku promenu osetiti :D

Joj, cuti. Urnisao me je kom. Sta mu se desilo nemam pojma, jer se zaista nesto posebno ni ne razumem u tehniku, ali nadam se da je sada sve uredu :)

Ti sad barem imas fore da se jos malo izlezavas po krevetu, jer ne moras na posao, a ne kao i mi obicni smrtnici :) Samo da znas da ti zavidim na tome :)

Kazem ti, kod mene nista specijalno, sve je nekako u obicajno i vrti se po sad vec cuvenoj trasi kuca-posao. Jedino sta je novo bilo je to po pitanju kompa, ali sad je i to ok! :)

Otisla sam na posao, pa se nadam da cemo se cuti kasnije :)

Pozdrav

revox

O, pa ko je to meni bio vredan od zore rane?  :)

Evo i mene, ceo dan sam rajcao nešto van kuće. Znaš kako je to kad krenu slave, svaki čas poneka. Danas sam već pre podne otišao, eto malo da probam žito i kolače, a onda se uz razgovor to oteglo do 15h. Merak!  ;)

Pade mi na pamet, da li si raspoložena da pređemo na običan mail za dopisivanje, mislim (šta mislim, znam) da ide drastično brže. Ja bih te pozvao, pa da razmenimo adrese mejlovske. Naravno, nisi u obavezi za tako nešto, al ja moram da pitam. Ionako volim da blebećem, a to mu dođe nekako privatnije.
Ako ti smeta, zaboravi da sam išta pitao.  :)

Joj, kako bi ja voleo da se izležavam u krevetu, al navika je prokleta stvar. Sinoć (čitaj jutros), sam legao oko 3, a opet se probudio u 6,15. Užas  jedan.
Šta misliš, kako se sad osećam?  8)

Hm, sami smo odabrali zanimanje, i potpisali pakt sa đavolom, pa zato radimo dok ne crknemo!  :o

Hvala na čestitkama! A jel ti to meni nešto predviđaš crne dane sa porastom godina?  ??? C,c,c… sram te bilo!  ;)
Znaš, mladi smo onoliko koliko se osećamo. Kao klinac sam mislio, da je to otrcana fraza, međutim, kad pogledam moje ispisnike, ja sam skoro pa savršen. Nadam se da ću takav ostati i dalje. Doduše, malo mi se tu a tamo, promenila boja kose, al neki kažu da je to šarmantno. Hajde da im verujem.  8)

Ne pitah te, odeš li kadgod na onaj drugi sajt gde sam te prvi put video?

Hajde, valjda ćeš i ti skoro s posla. Jedina mana je što ovde mogu samo dve poruke dnevno. Al kako je sad veče, verujem da ova moja neće do jutra proći.

Budi mi pozdravljena, pa se kuckamo!  :)

revox

Petak veče, mrak je odavno pao, iz zvučnika polako svira neka stara setna melodije „Historia De Un Amor”, ne razumem španski, ali dobro zvuči. Mene podseća na nekadašnje terase restorana na moru, kada je svirala živa muzika, onu lepu za igru, blag povetarac nosi mirise mora, toplo…
Valjda zato što je sad napolju tolika magla, a ja se trudim da je ne vidim…  :)

Eto vidiš koliko treba da i najnormalnija poruka prođe. Ne znam zašto je to tako, al jeste, tako je i nikako drugačije.

U stvari, pišem ti samo zato da ti kažem da sam razmiljao, pa mislim da je red i da ti kažem. U stvari, gubi mi se nit u ovom razvlačenju, al ajd sad…  ;)

Na kraju ću te pozdraviti, nadajući se da ovo što sam okačio, možeš i da upotrebiš!
A ja ću još malo uživati u talasićima mora na letnjem povetarcu, slušati zvuke muzike sa terase, dok se probija kroz šušteće lišće obližnje palme…  :-*

revox

 :o Pa to je nepravda, reče nekom priliko Kalimero (sećaš li ga se?), msm ovo sa sporohodnošću poruka!  :(
Katastrofa!

Sutra još jedan radni dan vikenda, ma biće ispunjen dokraja… Sabajle posao, posle nešto što tek treba da bude na poslu, popodne humanitarni rad (tako ja zovem kad nešto uradiš na drugarskoj-dobrovoljnoj bazi…) Na kraju dođe veče, a ja ne znam gde sam! Poznat ti je taj osećaj?  ;)

Uffff, nadam se da će bar neka porukica proći, bar do sutra uveče, jer prekosutra je već ponedeljak.

Ma rekoh ti, gubi se nit u ovom razvlačenju. Vidim da „svetliš”, pa se konektujem, eto da ti se javim.

Evo ti lepi pozdravi, pa ćemo se kuckati i dalje?

 :)

miloscakic

licno upoznavanje.. ? Ako si ozbiljna , posto vecina zena ovde je samo da bi lozila nas , muskarce ;)

revox

 :) sreda 01:20
Ovo ti je samo ilustracija brzine!
Mada imam utisak da si i ti nešto usporila, al to valjda tako treba.
Eto sad sam stigao s posla, pa sam pomislio da pogledam, da se nisi prevarila i napisala nešto. Al kad moje poruke idu ovoliko sporo, pa što ne bi i tvoje?  ;)

Eto, samo da ti se javim, idem sad da spavam, otegao mi se dan od jutros. Ipak 20 sati budan i u radnom stanju, malo je previše?

hajde sad, kad stigneš, napiši koju…  :D

revox

 >:( buuuu! kakva glupost! Evo, nedelja je veče, ništa ne prolazi, pitam se kakva je svrha ovoga kad toliko zatežu.
Zato sam te i pitao da te pozovem, da nađemo neki drugi, brži vid komunikacije.
Nisam skoncentrisan sada, em ova zajebancija, em sam radio od 6 ujutru…
Samo sam hteo da ti se javim, vidim da „svetliš”, pa eto!

P :)zz!

Raiva

OPASNA PIČKA U TIM GODINAMA

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price