collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor knjizevnica - Pančevo (1979)

iskusni85

neces da odgovoris :(

Zdravo knjizevnice izgledas fantasticno,od glave da pete.Sise su ti samo da ih se ljubi,miluje ceo dan.Voleo bi dasam ja taj koji sme to po ceo dan da radi.Ako hoces da se dalje dopisujemo javi :) :).CAO :) :)

ajde da napisemo roman zajedno  :)

dugiizdrzljivi

cao slatka :D.. pogledaj moj profil..
nadam se da ce ti se svideti.. mozda bi mogli nesto da sredimo i uzivo.. posto smo iz istog grada :D
daj mi neki kontakt.. bice extra :D

Marko 86

jako lepo izgledas,voleo bih da se druzim sa tobom ako zelis mogu te zvati da malo pricamo

mad_rider

da u pravu si za to..nego sam mislio da se nadjemo u pancevu 16 decembra idem za bg..pa ako si za mogu da odvojim malo vremena da provodim sa tobom kad se vracam usput..

m_k

ako te zanima intimno druzenje pod tvojim uslovima, javi se!

pabloeskobar

cao mace  moyeli sastanak

Ostoja

Cao, ja sam Ostoja iz Panceva.Zainteresovan sam za diskretan, dobar i kvalitetan sex bez obaveza  ponekad. Ako ti to odgovara i ne smeta sto sam ozenjen, predlazem da se cujemo, popricamo, upoznamo i ako odgovaramo jedno drugom ..... da uzivamo u telesnim zadovoljstvima!

schenck

nisam bash neki knjizevnik da chitam romane ali bi tebe vrlo rado prochitao ;)

Momak1989

Ne verujem da ces mi odg. ali sta mislis osexu bez obaveza? Radim sve sto mi se kaze. :D

zeba0808

dali si mozhda za 1 na 1 sada! mozhda uz nadoknadu! nije mi namera da uvredim samo bi sad nekako!

sogi81

mnogo si mi dobra...mogli bi da se druzimo...jako smo blizu  ;)

cao lepotice jesi za vidjanje :)

 :o
Dali si za s.. bez puno smaranja

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price