collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Tragalicaa - Bačka Palanka (1985)

Pedjonis36

Moj Omiljeni profil kiss Pedja pozdrav Prelepom Andjelu ...

Tragalicaa

Evo i ja tebi da poslajem velik kisss! :)

Pedjonis36

Moram posetiti moj omiljeni profil i saljem jedan veliki poljubac atraktivnom i prelepom Andjelu .Da li si na Fejsu ukucaj tamo ******* ***** i budi mi prijatelj ili mi posalji tvoj nick ovde im treba 2 dana da mi odgovore na poruku ...poz i veliki kiss za tebe

Pedjonis36

Iz Beograda sam Lepotice .Da li cesto dolazis u BGD ja bi trebao da idem do Subotice 22 .10 da li bi dosla da se vidimo u Subotici ljubim te

Pedjonis36

Dobro jutro Slatkisu Prelepi kiss Pedja BGD

Tragalicaa

Pedjonis36 dobar dan! :) sta se radi? :)

Pedjonis36

Slatkisu hvala sto odgovaras na poruke mada ih dugo cekam ali isplati se...Procitaj moju poruku da li si za upoznavanje i gde bih ti odgovaralo ...ljubim te slatkisu kiss Pedja

Pedjonis36

Dobar dan ti zelim Slatkisu nisam te zaboravio kiss Pedja ...Najatraktivnija i najsladja riba na sajtu

Pedjonis36

Andjele Prelepi nema te da se javis posetio sam moj omiljeni profil da te pozdravim pozelim lep dan i po ko zna koji put ti kazem Mnogo si Slatka kiss Pedja

dajooo

Zasto nebih bio ;)

Tragalicaa

E pa bas ti hvala. Ja sam imala neki problem sa racunarom pa nisam bila na netu. Kako si mi ti? :)

Pedjonis36

Ja sam dobro slatkisu ocekivao sam tvoj odgovor malo sam se zabrinuo ali bas si me obradovala tvojom porukom kiss ljubim te Slatkisu Prelepi ...

Pedjonis36

Da te pozdravim Slatkisu Prelepi i pozelim ti lepo vece kiss Pedja

Tragalicaa

A sta ti meni radis? kako si mi? :)

Pedjonis36

Slatkisu moj Prelepi da ti pozelim dobro jutro i lep dan napisi nesto o sebi ...ljubim te ...Pedja Beograd

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price