collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Tragalicaa - Bačka Palanka (1985)

Pozdrav tragalice.Svi smo mi tragaci pomalo za necim ili nekim u zivotu.Ko trazi taj ce i naci.Zelim da ti i ja kazem da si jako zgodna,lepa i privlacna i da imam jako veliku zelju da se vidim i bolje upoznam sa tobom? :)

da je meni da ja tebe nadjem :)

zodijak

javi se

Misha00

prelepa si...

loveboots

volis visoke stikle?

Tragalicaa

loveboots ja sma dama u pravom smislu te reci i nosim stikle i volim kada sam u njima!

loveboots

volis se seviti u stiklama?

Tragalicaa

loveboots
volim :)

loveboots

jel mozes da pokazez kakve stikle imas?

Tragalicaa

loveboots
mozda... :)

loveboots

a gde mi pošalješ? :)

Pedjonis36

Slatkisu prelepi cekam da me nazoves kiss Pedja samo da ti cujem glas...Ljubim te Andjele prelepi

Tragalicaa

Pedjonis36
nazovi me pa ces cuti ;)

Pedjonis36

Slatkisu zbog toga sam ti rekao nisu me zvali iako sam ti uredno zakazao sastanak .Lepotice opet sam ti zakazao za veceras neznam da li je problem 063 ili nesto drugo na ovom sajtu je zaista tesko upoznati osobu koja ti se svidja ja sa ostalima nisam ni pokusavao jedino tvoj profil me zanima ali zaista neznam na koji nacin i najlakse da te upoznam ovo je tako komplikovano sacuvaj me boze nadam se da cemo resiti i taj problem ocekujem te veceras ja cu te pozvati jer sam ti vec poslao zahtev ...Ljubim te Pedja BGD

Tragalicaa

Pedjonis36
mislim da sa 063 ne mozes da nazoves... samo MTS i fixna... jer sam ja zvala pa su mi tako rekli

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price