collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor knjizevnica - Pančevo (1979)

Boki-energy

Ako zelis da se upoznamo javi kad i gde...  ;)

knjizevnice, pod 1 predivna si i veoma zgodna!! pod 2 na ovom virtuelnom polju su svi jaki na recima, evo zajedno smo iz panceva pa daj da se nadjemo nekad da me ubedis u tvoje reci iz virtuelnog! inace cista 10 za tebe, tvoj izgled! ti i ja bi bas pravili harikiri u krevetu ili gde god zelis, masini, kuhinji...!!!!!! :)

iskusni85

cao lutko,sta se radi?? pozz =DD

knjizevnica

mad_rider Sve zavisi ko ga iz kog ugla posmatra...

Suki Ako budes vredan toga, onda ces se i pronaci ;)

quantumpvo A kako si ti to zamislio da se druzimo? :)

Boki-energy Neka to za sada bude ovde, pa cemo se vec kasnije dogovoriti, ako vidim da si ok!

crnidjavo Mogu ti samo reci jedno veliko hvala za sve to sto si rekao :D

iskusni85 Zdravo. Evo sad sam bas za racunarom i pise tj. kuckam nesto. Sta ti radis?

iskusni85

cekam neko drustvance!!odakle si?? =DD

knjizevnica

Ja sam iz Panceva. A ti?

forever

cao mozemo li se upoznati

iskusni85

i ja isto!!Gde si u kom delu??
inace kako je,kako zivis?
bilo bi super ako imas profil na face pa da se cesce dopisujemo i upoznamo =D

knjizevnica

forever a sto da ne? :)

iskusni85 pa mozemo se i ovde dopisivati, barem za pocetak dok te malo bolje ne upoznam :)

samo Hvala?  :-\ e jbg ja se bas obradovao susretu i nekoj lepoj avanturici a inace stojim iz onih reci! na kom delu Panceva zivis?

iskusni85

pa mozemo i tu al je bolje preko face-a,bolje ce da se upoznamo =D
sta se radi? =DD

knjizevnica

crnidjavo ja sam se samo zahvalila za to sto si napisao, ja nisam negirala da se nista iz ovog poznanstva ne moze roditi :)

iskusni85 da, ali moras i mene da shvatis, da ako tebi napisem ime i prezime, da me onda svi mogu kontaktirati. premda ni ne volim da dajem licne podatke nekome koga jos uvek ne poznajem :)

forever

kako da te nadjem u Pancevu ako nije problem

naravno, naravno nego sam se ja pogresno izrazio!! stvarno bih zeleo da se bolje upoznamo, ali ja bih zeleo samo sexualnu pomalo i tajnu  vezu pa ako ti odgovara da se dogovorimo gde da se nadjemo na nekoj kafi pa da se bolje upoznamo! i izvinjavam se ako sam bio malo vise direktan ali samo sam se izjasnio!!!

iskusni85

razumem te ja skroz,zato ako zelis poslacu ti mail i ti mi posalji podatke pa da se upoznamo ljudski,ovaj sajt je spor =DD

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price